Kaip Klaipėda nukeliauti iki Klaipedos valstybine kolegija naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Klaipedos valstybine kolegija?

Artimiausios stotelės prie Klaipedos valstybine kolegija yra:

  • Vėtrungės St. yra už 382 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Sausio 15-Osios St. yra už 390 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Rumpiškės St. yra už 528 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipedos valstybine kolegija?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipedos valstybine kolegija: 10, 12, 14, 3, 4, M5, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Klaipedos valstybine kolegija Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Klaipedos valstybine kolegija Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Klaipedos valstybine kolegija su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Klaipedos valstybine kolegija realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Klaipedos valstybine kolegija? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vėtrungės St.; Sausio 15-Osios St.; Rumpiškės St..

Iki Klaipedos valstybine kolegija galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 12, 14, 3, 4, M5, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Klaipedos valstybine kolegija lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Klaipedos valstybine kolegija lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Klaipedos valstybine kolegija, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Klaipedos valstybine kolegija su programėle!