Kaip Vilniaus nukeliauti iki Lazdynai naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Lazdynai?

Artimiausios stotelės prie Lazdynai yra:

  • Žėručio St. yra už 362 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Paukščių Takas yra už 586 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Lazdynai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Lazdynai: 23, 2G, 49, 69, 7.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Lazdynai Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Lazdynai Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Lazdynai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Lazdynai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Lazdynai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Žėručio St.; Paukščių Takas.

Iki Lazdynai galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 23, 2G, 49, 69, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Lazdynai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Lazdynai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Lazdynai, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Lazdynai su programėle!