Kaip Klaipėda nukeliauti iki Park Inn Klaipėda naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Park Inn Klaipėda?

Artimiausios stotelės prie Park Inn Klaipėda yra:

  • Strėvos St. yra už 284 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • II Perkėlos St. yra už 663 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 882 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Park Inn Klaipėda?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Park Inn Klaipėda: 27, 9.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Park Inn Klaipėda Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Park Inn Klaipėda Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Park Inn Klaipėda su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Park Inn Klaipėda realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Park Inn Klaipėda? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Strėvos St.; II Perkėlos St.; Arenos St..

Iki Park Inn Klaipėda galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 27, 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Park Inn Klaipėda lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Park Inn Klaipėda lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Park Inn Klaipėda, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Park Inn Klaipėda su programėle!