Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Kauno nukeliauti iki Raudondvaris naudojantis Autobusas arba Keltuvas?

Žr. Raudondvaris, Kauno, žemėlapyje

Kelio nurodymai į Raudondvaris (Kauno) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Raudondvaris

Autobusas stotelės šalia Raudondvaris Kauno

Stotelės pavadinimas Atstumas
Švyturių G. 5 min ėjimo.

Autobusasmaršrutai į Raudondvaris Kauno mieste

Maršruto pavadinimas Kryptis
48 Raudondvaris
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Raudondvaris?

  Artimiausios stotelės prie Raudondvaris yra:

  • Švyturių G. yra už 332 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Raudondvaris?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Raudondvaris: 44, 48.

  Plačiau
 • Kokios Keltuvas kelionės išlaidos į Raudondvaris?

  Keltuvas kelionės kaina Raudondvaris yra apie €0.70.

 • Kokios Autobusas kelionės išlaidos į Raudondvaris?

  Autobusas kelionės kaina Raudondvaris yra apie €0.70.

Žr. Raudondvaris, Kauno, žemėlapyje

Populiariausia pasaulyje Kauno miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Raudondvaris Kauno mieste

Galvojate, kaip patekti į Raudondvaris Kauno, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Raudondvaris su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Raudondvaris realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Raudondvaris? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Švyturių G..

Iki Raudondvaris galite nuvažiuoti Autobusas arba Keltuvas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 44, 48

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Raudondvaris lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Raudondvaris lengva, dėl ko daugiau kaip 930 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Kauno, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Raudondvaris
Raudondvaris Raudondvaris – kaimas Kauno rajone, abipus kelio 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda , šalia Nemuno ir Nevėžio santakos, aukštutinėje Nevėžio terasoje (dešiniajame krante). Seniūnijos centras. Stovi Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčia (pastatyta 1938 m., daug sakralinio meno kūrinių), yra Raudondvario kapinės, pilies-dvaro architektūros ansamblis. Veikia Raudondvario gimnazija, Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla-darželis, Garliavos meno mokyklos skyrius, vaikų darželis „Riešutėlis“, yra kultūros centras (pastatytas 1970 m., yra 320 vietų salė, teatrinė scena, kino įranga), biblioteka (nuo 1940 m.), ambulatorija, paštas (LT-54001), banko poskyris. Čia stovi paminklas kompozitoriui Juozui Naujaliui (pastatytas 1994 m.), veikia Juozo Naujalio memorialinis muziejus. Raudondvaryje aktyvi choreografinė, dramos, vokalinė muzikos veikla. Senoji Raudondvario dalis yra pakalnėje (dabartinis gyvenvietės centras išsidėstęs ant kalno) ir vadinasi Šiaudine (arba Solomenka, kadangi senovėje namai čia buvo dengti šiaudais, rus. солома). Čia yra rezistentų kapinaitės. Nuo Raudondvario į rytus akmeniniu grindiniu galima nueiti link buvusio senojo Raudondvario kelio tilto per Nevėžį, pastatyto 1930–1931. Netoliese įsikūręs Raudondvario medelynas.
Kaip pateikti į Raudondvaris viešuoju transportu - Apie vietovę

Viešojo transporto maršrutai su stotelėmis arčiausiai Raudondvaris Kauno mieste

Autobusas maršruta su stotelėmis arčiausiai Raudondvaris Kauno mieste

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Lengviau patekti į Raudondvaris su...