Kaip Klaipėda nukeliauti iki SOYA Asian Fusion naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai SOYA Asian Fusion?

Artimiausios stotelės prie SOYA Asian Fusion yra:

  • Šilo St. yra už 165 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 362 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie SOYA Asian Fusion?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie SOYA Asian Fusion: 10, 15A, 21, 27.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki SOYA Asian Fusion Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į SOYA Asian Fusion Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki SOYA Asian Fusion su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki SOYA Asian Fusion realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į SOYA Asian Fusion? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki SOYA Asian Fusion galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 15A, 21, 27

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki SOYA Asian Fusion lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į SOYA Asian Fusion lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

SOYA Asian Fusion, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki SOYA Asian Fusion su programėle!