Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Klaipėda nukeliauti iki Socialinių Mokslų Kolegija naudojantis Autobusas?

Socialinių Mokslų Kolegija žemėlapis Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Socialinių Mokslų Kolegija (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Socialinių Mokslų Kolegija

 • Autobusas Autobusas: 9

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Socialinių Mokslų Kolegija?

  Artimiausios stotelės prie Socialinių Mokslų Kolegija yra:

  • Bijūnų St. yra už 708 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Socialinių Mokslų Kolegija?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Socialinių Mokslų Kolegija: 9.

  Plačiau
Socialinių Mokslų Kolegija žemėlapis Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Viešasis transportas iki Socialinių Mokslų Kolegija Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Socialinių Mokslų Kolegija Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Socialinių Mokslų Kolegija su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Socialinių Mokslų Kolegija realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Socialinių Mokslų Kolegija? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Bijūnų St..

Iki Socialinių Mokslų Kolegija galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Socialinių Mokslų Kolegija lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Socialinių Mokslų Kolegija lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Socialinių Mokslų Kolegija, Klaipėda
Socialinių Mokslų Kolegija, Klaipėda Socialinių mokslų kolegija (SMK) – tai nevalstybinė aukštoji mokykla, įkurta 1994 metais. Kolegija yra viena didžiausių pagal studentų skaičių kolegija Lietuvoje. Kolegijos vykdomai veiklai išduota LR Švietimo ir mokslo ministerijos licencija, o jos išduodamas diplomas pripažintas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje. Socialinių mokslų kolegija veikia Vilniuje, Klaipėdoje bei Kaune. Adresas: Nemuno g. 2, LT-91199, Klaipėda.
Kaip pateikti į Socialinių Mokslų Kolegija viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Socialinių Mokslų Kolegija su programėle!