Kaip Klaipėda nukeliauti iki Soprano naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Soprano?

Artimiausios stotelės prie Soprano yra:

  • Šilo St. yra už 177 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 356 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Soprano?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Soprano: 10, 14, 4, 8, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Soprano Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Soprano Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Soprano su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Soprano realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Soprano? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Soprano galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 4, 8, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Soprano lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Soprano lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Soprano, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Soprano su programėle!