Kaip Klaipėda nukeliauti iki Statoil „Perkėla“ naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Statoil „Perkėla“?

Artimiausios stotelės prie Statoil „Perkėla“ yra:

  • II Perkėlos St. yra už 282 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Lakštučių St. yra už 602 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Strėvos St. yra už 632 metrai , 9 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Statoil „Perkėla“?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Statoil „Perkėla“: 21, 9.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Statoil „Perkėla“ Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Statoil „Perkėla“ Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Statoil „Perkėla“ su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Statoil „Perkėla“ realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Statoil „Perkėla“? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: II Perkėlos St.; Lakštučių St.; Strėvos St..

Iki Statoil „Perkėla“ galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 21, 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Statoil „Perkėla“ lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Statoil „Perkėla“ lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Statoil „Perkėla“, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Statoil „Perkėla“ su programėle!