Kaip Klaipėda nukeliauti iki guess naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai guess?

Artimiausios stotelės prie guess yra:

  • Šilo St. yra už 423 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 441 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie guess?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie guess: 10, 14, 3, 4, 8, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki guess Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į guess Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki guess su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki guess realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į guess? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki guess galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 3, 4, 8, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki guess lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į guess lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

guess, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki guess su programėle!