קו 12
בית ספר עתידים←האילן/התדהר
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר עתידים ומסתיים בהאילן/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר עתידים←האילן/התדהר (37 תחנות)
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
שדרות דוד המלך/מרכבות
שדרות דוד המלך
שדרות דוד המלך/פרדס רימונים
שדרות דוד המלך/הדודאים
שדרות דוד המלך/חבצלת השרון
שדרות דוד המלך/השיקמה
שדרות דוד המלך/מרכבות
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
קופלוביץ/וייצמן
אזור תעשיה
שד. שידלובסקי/ניל''י
וייצמן/שידלובסקי
הרב קוק/שדרות הנשיא וייצמן
הרב קוק/הלל
העצמאות/סייג חוואטו
העצמאות/מאיר סטנלי
עליזה יאנסן/שדרות הנשיא ויצמן
עליזה יאנסן/חיים הזז
חיים הזז/יהודה הלוי
שד. ירושלים/אבן גבירול
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
הכרמל/ספינת אגוז
ההדס/ספינת אגוז
האילן/ההדס
האילן/החרוב
האילן/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-00:15 בשלישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו בית ספר עתידים←האילן/התדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר עתידים←האילן/התדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר עתידים←האילן/התדהר (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 16:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 16:40 | 20 |
ב׳ | 20:45 - 23:15 | 60 - 90 |
ג׳ | 00:15 - 22:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:40 | 20 |
ש׳ | 20:45 - 23:15 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ בית ספר עתידים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
12 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 12 היא בית ספר עתידים והתחנה האחרונה היא האילן/התדהר.
קו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים