קו 143
צפת←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 143 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 143 (צפת←קצרין) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית צפת/רציפים ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 143 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צפת←קצרין (43 תחנות)
ת. מרכזית צפת/רציפים
ז'בוטינסקי/כ''ה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
דוד אלעזר/יפה נוף
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
דוד אלעזר/לח''י
צומת צפת דרום/אזור התעשיה
מחנה פילון/גשר אברהם חידו
תחנה מרכזית ראש פינה
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
קיבוץ מחניים
מסעף משמר הירדן
מסעף גדות
צומת גדות/918
מצפה גדות
צומת בית המכס
צומת צנובר
צומת נשוט
צומת קצרין צפון
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 143
מתי מתחיל לפעול קו 143?
קו 143 מתחיל לפעול ב-10:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 143 מפסיק לעבוד?
קו 143 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 143?
כדי לראות מתי קו צפת←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צפת←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 143 (צפת←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צפת←קצרין (צפת←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 143 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 143 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 143 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 143 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 143
קו האוטובוס 143, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:50 - 17:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:50 - 17:20 | 45 - 145 |
ב׳ | 10:50 - 17:20 | 45 - 145 |
ג׳ | 10:50 - 17:20 | 45 - 145 |
ד׳ | 10:50 - 17:20 | 45 - 145 |
ה׳ | 10:50 - 17:20 | 45 - 145 |
ו׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל143 (מ ת. מרכזית צפת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 143 (צפת←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 143
תעריף הנסיעה ב143 (צפת←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
143 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 143 היא ת. מרכזית צפת/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 143 (צפת←קצרין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 143. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 143.
מעקב אחר קו האוטובוס 143 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 143 (צפת←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 143 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 143 ב-ישראל
143 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 43 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-11/ לוח זמנים
- 97 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 11 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 13 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->קלע אלון-קלע-12/ לוח זמנים
- 12 - קניון לב קצרין-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 89 - נוב-נוב<->שיאון/טיילת נווה-קצרין-20/ לוח זמנים
- 85 - 'כנף א-כנף<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-21
- 103 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-21/ לוח זמנים
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20/ לוח זמנים
- 80 - מיצר-מיצר<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 52 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 86 - קלע אלון-קלע<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 18 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->נוב-נוב-20/ לוח זמנים
- 77 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים