146N-linja
Kamppi
HSL
HSL 146N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
146N-bussilla (Kamppi) on 31 pysäkkiä alkaen asemalta Meriviitantie ja päättyen asemalle Kamppi (Lähiliikenneterminaali).
Valitse alta mikä tahansa 146N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kamppi (31 pysäkkiä)
Meriviitantie
Saunalahti
Kummelitie
Kummelirannanportti
Marinsatama
Alakaupunki
Merivalkama
Aalto
Puosunrinne
Laivaportti
Espoonlahti (M)
Lippulaiva
Merikansantie
Amiraalinmäki
Länsimetsä
Sillankorva
Järvisilta
Nöykkiönpuro
Tukkurinsilta
Finno Skola
Finnoonympyrä
Finnoonsilta
Piispansilta
Matinsolmu
Haukilahdensolmu
Westendinasema
Karhusaari
Hanasaari
Länsiväylä
Lapinrinne
Kamppi (Lähiliikenneterminaali)
146N UKK
Mihin aikaan 146N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 146N bussi -pysäkillä klo 00:04 päivnä sunnuntai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 146N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 146N bussi -pysäkillä klo 23:34 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 146N bussi saapuu?
Milloin Kamppi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kamppi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 146N (Kamppi) bussi?
Kamppi (Kamppi) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 146N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 146N bussi pysäkki.
146N-bussi -aikataulu
146N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:04 - 23:34
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:53 - 23:34 | 1361 |
ti | 00:04 - 23:34 | 30 |
ke | 00:04 - 23:34 | 30 |
to | 00:04 - 23:34 | 30 |
pe | 00:04 - 23:34 | 30 |
la | 00:04 - 23:34 | 30 |
su | 00:04 - 23:53 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 146N (asemalta Meriviitantie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 146N (Kamppi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
146N -linjan bussi-maksu
HSL 146N (Kamppi) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
146N (HSL)
146N-bussin ensimmäinen pysäkki on Meriviitantie ja viimeinen pysäkki on Kamppi (Lähiliikenneterminaali). 146N (Kamppi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 146N -linjalla on 31 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 29 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 146N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 146N-bussi-linjalle.
Linjojen 146N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 146N (Kamppi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 146N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 146N, Helsinki
146N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 79 - Herttoniemi (M)-Latokartano-Malmi-Siltamäki-Puistolan asem/ Aikataulu
- 200 - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus/ Aikataulu
- 346 - Helsinki-Kalajärvi-(Karkkila)/ Aikataulu
- 903K - Kirkkonummi-Kantvik-Hila/ Aikataulu
- 121 - Kamppi-Olari/ Aikataulu
- 169 - Espoon keskus-Suvela/ Aikataulu
- 79N - Rautatientori-Malmi-Siltamäki-Puistolan asema/ Aikataulu
- 914B - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Evitskog/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 335B - Askisto-Martinlaakso-Louhela-Myyrmäki-Vapaala/ Aikataulu
- 24S - Kamppi-Seurasaari
- 914 - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Bocksintie/ Aikataulu
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 805 - Itäkeskus (M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 300 - Elielinaukio-Myyrmäki/ Aikataulu
- 966 - Jokela-Vanhakylän koulu - Saunakallio -Terrisuo/ Aikataulu