קו 18
סלעית←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 18 (סלעית←רעננה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסלעית/שכונה צפונית ומסתיים בדפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סלעית←רעננה (34 תחנות)
סלעית/שכונה צפונית
'סלעית א
גן אקולוגי
'סלעית ג
שער סלעית/יציאה
השקד/האלון
השקד/התאנה
נחל איילון/נחל פארן
נחל איילון/כביש 5533
כביש 5533/נחל אלכסנדר
צומת צור נתן
צומת טירה
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
צומת כוכב יאיר
אייל א
צומת ניר אליהו
הפיקוס/הברוש
'נווה ימין א
כביש 55/דרך המוביל
קניון/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה
מחלף רעננה צפון
בית המילניום/התדהר
התדהר/התעשייה
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-09:10 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו סלעית←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סלעית←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (סלעית←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סלעית←רעננה (סלעית←רעננה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 18 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו האוטובוס 18, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 17:00 | 60 - 195 |
ב׳ | 07:30 - 17:00 | 110 - 325 |
ג׳ | 09:30 - 18:30 | 165 - 195 |
ד׳ | 06:30 - 17:00 | 60 - 195 |
ה׳ | 06:30 - 17:00 | 60 - 195 |
ו׳ | 09:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ סלעית/שכונה צפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (סלעית←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (סלעית←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
18 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 18 היא סלעית/שכונה צפונית והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 18 (סלעית←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (סלעית←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 567 - הנביאים/ישעיהו-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 31 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 4 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-3#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 28א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תיכון מיתרים-מיתר-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים