קו 33
טבריה←כפר כמא
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 33 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 33 (טבריה←כפר כמא) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בשאפסוע'/נאשה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 33 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←כפר כמא (57 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
הבנים/הקישון
אלחדיף/הופיין
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
נייברג/ביאליק
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
אולפנית/דרך מנחם בגין
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שד. ספיר /הנביאים
שד. ספיר/חרצית
שד. ספיר/רקפת
שדרות ספיר/יפה נוף
שדרות ספיר/שדרות אורנים
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן הנשיא/מפתן
ויצמן/המשור
הנשיא וייצמן/המברג
מסעף הזורעים
בית עלמין הזורעים
בית חולים פוריה
'נווה עובד א
בית העם
מרפאה
'מסעף נווה עובד ד
צומת פוריה עילית
דרך השקד/השדרה
דרך השקד/הזית
דרך השקד/השיזף
הרימון/דרך השקד
כפר עבודה 1
אלומות 2
מסעף אלומות
פארק גורן
בית העם
מגרש כדורגל
מפעל
ארכיון המושבה
בית הראשונים
מועצה
מגרש ספורט
בית העם
אולם ספורט
מסעף סמדר
מסעף שרונה
ספסאף/זאפה
ספסאף/אדיגה
חמ עוג/בסלניי
מרפאה
שאפסוע'/נאשה
שאלות ותשובות לגבי קו 33
מתי מתחיל לפעול קו 33?
קו 33 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 33 מפסיק לעבוד?
קו 33 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 33?
כדי לראות מתי קו טבריה←כפר כמא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←כפר כמא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 33 (טבריה←כפר כמא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←כפר כמא (טבריה←כפר כמא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 33 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 33 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 33 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 33 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 33
קו 33 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:50 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ב׳ | 06:50 - 23:00 | 115 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ה׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ו׳ | 06:50 - 16:05 | 150 - 250 |
ש׳ | 20:50 - 23:10 | 140 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל33 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 33 (טבריה←כפר כמא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 33
תעריף הנסיעה ב33 (טבריה←כפר כמא) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
33 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 33 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא שאפסוע'/נאשה.
קו 33 (טבריה←כפר כמא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 33. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 33.
מעקב אחר קו האוטובוס 33 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 33 (טבריה←כפר כמא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 33 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 33 ב-ישראל
33 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 850 - ורשבסקי/שמואל מאיר-ירושלים<->ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10/ לוח זמנים
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 509 - קרית מדע ב-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 247 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11/ לוח זמנים
- 92 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים