345N-linja
Rinnekoti
HSL
HSL 345N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
345N-bussilla (Rinnekoti) on 52 pysäkkiä alkaen asemalta Elielinaukio ja päättyen asemalle Skogby.
345N bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 00:05. Toiminnassa tällä viikolla: joka päivä.
Valitse alta mikä tahansa 345N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rinnekoti (52 pysäkkiä)
Elielinaukio
Hesperian Puisto
Töölön Kisahalli
Kansaneläkelaitos
Läkaregatan 1
Kuusitie
Tilkka
Ruskeasuo
Ruskeasuon Varikko
Talontie
Karvaamokuja
Valimokuja
Vihdintien Silta
Marttila
Konalan Puisto
Ruosilanpolku
Malminkartanontie
Vanha Hämeenkyläntie
Koivuvaaranpolku
Kierrepolku
Koivuvaara
Lammaslammentie
Pähkinätie
Kylväjänkuja
Santamäentie
Pajarinne
Tavastkullantie
Uudenkyläntie
Uudentuvantie
Pikkujärventie
Hirsikuja
Askistontie
Timmermalmintie
Odilampi
Metsämaa
Kalajärvi
Kalajärvenranta
Piennartie
Lahnus
Hemgård
Luukki
Klockars
Kaitalampi
Mustasilta
Vanha Lakistontie
Åvalla
Lakistonniitty
Vilkka
Rinnekodin Ostoskesk
Talouskeskus
Kumpukuja
Skogby
345N UKK
Mihin aikaan 345N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 345N bussi -pysäkillä klo 00:05 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 345N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 345N bussi -pysäkillä klo 00:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 345N bussi saapuu?
Milloin Rinnekoti Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rinnekoti Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 345N (Rinnekoti) bussi?
Rinnekoti (Rinnekoti) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 345N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 345N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 345N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 345N bussi pysäkki.
345N-bussi -aikataulu
345N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:05
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:05 | Yksittäinen lähtö |
ti | 00:05 | Yksittäinen lähtö |
ke | 00:05 | Yksittäinen lähtö |
to | 00:05 - 01:05 | 60 |
pe | 00:05 | Yksittäinen lähtö |
la | 00:05 - 01:05 | 60 |
su | 00:05 - 01:05 | 60 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 345N (asemalta Elielinaukio), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 345N (Rinnekoti) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
345N -linjan bussi-maksu
HSL 345N (Rinnekoti) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
345N (HSL)
345N-bussin ensimmäinen pysäkki on Elielinaukio ja viimeinen pysäkki on Skogby. 345N (Rinnekoti) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 345N -linjalla on 52 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 51 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 345N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 345N-bussi-linjalle.
Linjojen 345N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 345N (Rinnekoti) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 345N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 345N, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 702 - Jakomäki-Puistola-Malmi-Tapaninvainio-Savela/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 839K - Rapuojantie-Östersundom-Puroniitty/ Aikataulu
- 64 - Rautatientori-Oulunkylä-Itä-Pakila/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 85N - Rautatientori-Herttoniemenranta-Jollas/ Aikataulu
- 33 - Munkkivuori-Ritolehto/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 817 - Vuosaari(M)-Kallahti-Ramsinniemi/ Aikataulu
- 510 - Herttoniemi (M)-Pasila-Tapiola(M)-Espoonl.(M)-Kivenlahti (M)/ Aikataulu
- 987 - Nikkilä-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 94 - Itäkeskus(M)-Porttitie-Kontula(M)-Kontulankaari/ Aikataulu
- 787B - Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 914B - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Evitskog/ Aikataulu
- 313 - Kaivoksela-Myyrmäki-Hämeenkylä/ Aikataulu
- 631 - Tikkurila-Koivukylä-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 213X - Elielinaukio-Tuomarila-Espoon keskus
- 544 - Leppävaara-Karamalmi-Kaitaa-Soukka-Espoonlahti-Kivenlahti/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu