קו 36
דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 36 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בהחיטים/הקמה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 36 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה (11 תחנות)
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
הדקל/הראשונים
הדקל/רחוב חי
חי/הלבונה
רחוב חי/סמטת החבצלת
הרימון/רויטל
הרימון/החרוב
הרימון /מעלה הצבר
החיטים/הקמה
שאלות ותשובות לגבי קו 36
מתי מתחיל לפעול קו 36?
קו 36 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 36 מפסיק לעבוד?
קו 36 מפסיק לפעול ב-15:03 בשישי
מתי מגיע קו 36?
כדי לראות מתי קו דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 36 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 36 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 36 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 36 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 36
קו האוטובוס 36, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:40 | 30 - 50 |
ב׳ | 05:15 - 22:40 | 30 - 50 |
ג׳ | 05:15 - 22:40 | 30 - 50 |
ד׳ | 05:15 - 22:40 | 30 - 50 |
ה׳ | 05:15 - 22:40 | 30 - 50 |
ו׳ | 05:30 - 15:03 | 30 - 56 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל36 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 36
תעריף הנסיעה ב36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
36 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 36 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא החיטים/הקמה.
קו 36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 36. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 36.
מעקב אחר קו האוטובוס 36 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 36 (דרך המסילה/ששת הימים←החיטים/הקמה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 36 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 36 ב-ישראל
36 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים