קו 425
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 83 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות רחבעם זאבי ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 425 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (83 תחנות)
שדרות רחבעם זאבי
בי''ס לכבאות/רחבעם זאבי
שד.מרילנד/שד.רחבעם זאבי
מתחם יס פלאנט
חיים ברלב/שדרות יצחק רבין
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
משה דיין/בן גוריון
תחנת דלק היובל/משה דיין
ת. רכבת הקוממיות
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/נפחא
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/בלפור
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
רוטשילד/בלפור
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
ת. רכבת וולפסון
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
שלבים/אליפלט
ת.רק''ל אליפלט/אילת
אילת/שלוש
דרך יפו/הרצל
דרך יפו/נחלת בנימין
דרך מנחם בגין/אלנבי
סלומון/הרכבת
הרכבת/סלומון
יהודה הלוי/יבנה
יהודה הלוי/נחלת בנימין
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/בצלאל יפה
שד' רוטשילד/בלפור
שד' רוטשילד/שיינקין
החשמונאים/יהודה הלוי
הסינמטק/קרליבך
קרליבך/הארבעה
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
פנקס/רמז
פנקס/דרך נמיר
ביאליק/תובל
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון/דרך ששת הימים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
מבצע קדש/ראול ולנברג
פנחס רוזן/ראול ולנברג
פנחס רוזן/אשכנזי
פנחס רוזן/מבצע קדש
פנחס רוזן/שלונסקי
דבורה הנביאה/משה סנה
דבורה הנביאה/מתתיהו שוהם
דבורה הנביאה/משמר הירדן
דבורה הנביאה/צה''ל
דבורה הנביאה/בית אל
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
מסוף עתידים
שאלות ותשובות לגבי קו 425
מתי מתחיל לפעול קו 425?
קו 425 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 425 מפסיק לעבוד?
קו 425 מפסיק לפעול ב-03:45 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 425?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 425 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 425 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 425 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 425
קו 425 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:15 - 03:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל425 (מ שדרות רחבעם זאבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 425
תעריף הנסיעה ב425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
425 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 425 היא שדרות רחבעם זאבי והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 425. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 425.
מעקב אחר קו האוטובוס 425 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 425 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 425 ב-ישראל
425 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 3 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->אברבנאל/צבי הרלינג-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים