קו 500
חיפה←קריית שמונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 500 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 500 (חיפה←קריית שמונה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 500 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←קריית שמונה (36 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
ההסתדרות/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/צומת צבר
דרך עכו/המייסדים
צומת יאסיף
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
צומת מעלה כמון/כביש 85
צומת ראמה
צומת שבע
צומת חלפתא
מסעף כחל
מסעף מחנה עמיעד
צומת עמיעד
קיבוץ עמיעד
מחנה יפתח
מחנה פילון/גשר אברהם חידו
תחנה מרכזית ראש פינה
צומת ראש פינה
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
צומת תל חצור
צומת איילת השחר
צומת יסוד המעלה
צומת שמורת החולה
אגמון החולה
צומת כ''ח
צומת גומא
תל חי/90
בית המשפט/תל חי
תל חי/הנרייטה סאלד
תל חי/אורי אילן
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 500
מתי מתחיל לפעול קו 500?
קו 500 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 500 מפסיק לעבוד?
קו 500 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 500?
כדי לראות מתי קו חיפה←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 500 (חיפה←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←קריית שמונה (חיפה←קריית שמונה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 500 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 500 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 500 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 500 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 500
קו 500 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ג׳ | 08:00 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 06:40 - 16:15 | 20 - 60 |
ש׳ | 15:45 - 23:30 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל500 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 500 (חיפה←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 500
תעריף הנסיעה ב500 (חיפה←קריית שמונה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
500 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 500 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 500 (חיפה←קריית שמונה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 500. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 500.
מעקב אחר קו האוטובוס 500 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 500 (חיפה←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 500 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 500 ב-ישראל
500 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 954 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#