קו 556
ירושלים←קריית גת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 556 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 556 (ירושלים←קריית גת) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר נוף/בית הדפוס ומסתיים בכיכר המעפיל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 556 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קריית גת (21 תחנות)
מסוף הר נוף/בית הדפוס
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
ירמיהו/הצבי
שמגר/ירמיהו
שמגר/אוהל יהושע
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
צומת יסודות
צומת בית חלקיה
צומת קוממיות
שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש
שד. מלכי ישראל/אצטדיון
שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז
אדוריים/רמות דוד
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר
הרב עובדיה יוסף/שדרות גת
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
כיכר המעפיל
שאלות ותשובות לגבי קו 556
מתי מתחיל לפעול קו 556?
קו 556 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 556 מפסיק לעבוד?
קו 556 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 556?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 556 (ירושלים←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קריית גת (ירושלים←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 556 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 556 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 556 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 556 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 556
קו 556 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 60 |
ב׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ג׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ד׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ה׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ו׳ | 08:00 - 15:20 | 10 - 45 |
ש׳ | 21:40 - 23:45 | 10 - 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל556 (מ מסוף הר נוף/בית הדפוס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 556 (ירושלים←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 556
תעריף הנסיעה ב556 (ירושלים←קריית גת) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
556 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 556 היא מסוף הר נוף/בית הדפוס והתחנה האחרונה היא כיכר המעפיל.
קו 556 (ירושלים←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 556. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 556.
מעקב אחר קו האוטובוס 556 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 556 (ירושלים←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 556 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 556 ב-ישראל
556 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/ גבעת ברנר-גבעת ברנר-1#/ לוח זמנים
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 36 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים