611B-linja
Rautatientori
HSL
HSL 611B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
611B-bussilla (Rautatientori) on 31 pysäkkiä alkaen asemalta Lampputie ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 611B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rautatientori (31 pysäkkiä)
Lampputie
Hehkulanka
Böstaksentie
Hannukselanpolku
Vaskipellontie
Revontulentie
Häräntie
Kiertotähdenkuja
Siltamäki
Siltamäen Ostosk.
Kytöpolku
Peltokyläntie
Niemitie
Kirkonkyläntie
Tapaninkyläntie
Tuomarinkyläntie
Yhdyskunnantie
Kuusmiehenkaari
Muurimestarintie
Käskynhaltijantie
Käpylän Asema
Käpylänaukio
Koskelantie
Pyöräilystadion
Mäkelänrinne
Hattulantie
Vallilan Kirjasto
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
Rautatientori
611B UKK
Mihin aikaan 611B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 611B bussi -pysäkillä klo 06:07 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 611B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 611B bussi -pysäkillä klo 09:07 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 611B bussi saapuu?
Milloin Rautatientori Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 611B (Rautatientori) bussi?
Rautatientori (Rautatientori) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 611B bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 611B bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 611B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 611B bussi pysäkki.
611B-bussi -aikataulu
611B-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 06:07 - 09:07
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:07 - 09:07 | 15 - 37 |
ti | 06:07 - 09:07 | 15 - 37 |
ke | 06:07 - 09:07 | 15 - 37 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 06:07 - 09:07 | 15 - 37 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 611B (asemalta Lampputie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 611B (Rautatientori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
611B -linjan bussi-maksu
HSL 611B (Rautatientori) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
611B (HSL)
611B-bussin ensimmäinen pysäkki on Lampputie ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 611B (Rautatientori) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 611B -linjalla on 31 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 43 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 611B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 611B-bussi-linjalle.
Linjojen 611B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 611B (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 611B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 611B, Helsinki
611B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 999 - Tikkurila-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 520 - Matinkylä (M)-Suurpelto-Leppävaara-Myyrmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 133 - Friisilä-Matinkylä (M)-Henttaa/ Aikataulu
- 787 - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu
- 848 - Kamppi-Pasila-Viikki-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 967 - Jokela-Nuppulinna-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 711K - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu
- 88 - Herttoniemi(M) - Kaitalahti/ Aikataulu
- 206 - Leppävaara-Kera/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 313 - Kaivoksela-Myyrmäki-Hämeenkylä/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 164 - Kamppi-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 121 - Kamppi-Olari/ Aikataulu
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 914 - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Bocksintie/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu