520-linja
Martinlaakso
HSL
HSL 520 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
520-bussilla (Martinlaakso) on 37 pysäkkiä alkaen asemalta Matinkylä (M) ja päättyen asemalle Martinlaakso.
Valitse alta mikä tahansa 520-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Martinlaakso (37 pysäkkiä)
Matinkylä (M)
Kalaonni
Kalastajankuja
Nuottalahti
Nuottaniemi
Nokkala
Matinlahti
Sepetlahdentie
Akselinpolku
Matinkylä (M)
Piispanaukio
Meteorinsilta
Auringonkatu
Itäportti
Ylismäenristi
Suurpellonaukio
Lukutori
Henttaanaukio
Nihtisilta
Turvesolmu
Säteri
Leppävaara
Mäkkyläntie
Mäkkylänmetsä
Lotankatu
Kanttiinitie
Uusmäki
Alokastie
Vapaalanpolku
Lastutie
Raappavuorentie
Iskostie
Myyrmäki
Ojapolku
Louhelan Asema
Vihertie
Martinlaakso
520 UKK
Mihin aikaan 520 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 520 bussi -pysäkillä klo 04:39 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 520 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 520 bussi -pysäkillä klo 01:39 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 520 bussi saapuu?
Milloin Martinlaakso bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Martinlaakso bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 520 (Martinlaakso) bussi?
Martinlaakso (Martinlaakso) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 520 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 520 bussi pysäkki.
520-bussi -aikataulu
520 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:39 - 01:39
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:39 - 01:39 | 9 - 16 |
ti | 04:39 - 01:39 | 9 - 16 |
ke | 04:39 - 01:39 | 9 - 16 |
to | 04:39 - 01:39 | 9 - 16 |
pe | 04:39 - 01:39 | 9 - 16 |
la | 04:48 - 01:39 | 10 - 16 |
su | 05:29 - 01:40 | 14 - 20 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 520 (asemalta Matinkylä (M)), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 520 (Martinlaakso) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
520 -linjan bussi-maksu
HSL 520 (Martinlaakso) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
520 (HSL)
520-bussin ensimmäinen pysäkki on Matinkylä (M) ja viimeinen pysäkki on Martinlaakso. 520 (Martinlaakso) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 520 -linjalla on 37 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 55 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 520-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 520-bussi-linjalle.
Linjojen 520 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 520 (Martinlaakso) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 520 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 520, Helsinki
520 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano/ Aikataulu
- 844 - Itäkeskus–Söderkulla–Taasjärvi/ Aikataulu
- 94N - Rautatientori-Roihuvuori-Kontulankaari/ Aikataulu
- 961 - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä-Nahkela-Palojoki(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 21N - Asema-aukio-Vattuniemi-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 112N - Kamppi-Lauttasaari (M)-Westend-Matinkylä(M)-Friisilä/ Aikataulu
- 90N - Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie)/ Aikataulu
- 165 - Espoonlahti (M)-Kivenlahti (M)-Saunalahti-Kauklahti-Vanttila/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas/ Aikataulu
- 623 - Hakaniemi-Peijas/ Aikataulu
- 121A - Kamppi-Olari-Latokaski/ Aikataulu
- 908K - Kirkkonummi-Evitskog-Kylmälä-Veikkola-Kaislampi/ Aikataulu
- 625 - Tikkurila-Koivukylä-Peijas-Rekolanmäki/ Aikataulu
- 903 - Kirkkonummi-Hila/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 977V - Kytömaa-Ylikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 719K - Nybygget-Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu