Autobusas - 62

62

Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

62 autobusas tvarkaraštis

62 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:14 - 23:09

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 22:14 - 23:09
Antradienis 22:14 - 23:09
Trečiadienis 22:14 - 23:09
Ketvirtadienis 22:14 - 23:09
Penktadienis 22:14 - 23:09
Šeštadienis 21:19
Sekmadienis 21:19
Peržiūrėti pilną tvarkaraštį

62 autobusas Maršruto žemėlapis

62 autobusas kelionės žemėlapis

62 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

62 autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) turi 10 stotelės išvyksta iš Vaduvos St. ir keliauja iki Tiekimo St..

62 autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 22:14 ir baigia 23:09. Darbo dienų šią savaitę: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 62 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Žiūrėti žemėlapyje

62 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 62 autobusas?

62 autobusas pradeda darbą 21:19 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 62 autobusas baigia darbą?

62 autobusas baigia darbą 21:19 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 62 autobusas?

Kada atvyksta Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

62 autobusas stotelių sąrašas

Vaduvos St. • Sausupio St. • Baldai • Pakalniškių St. • Riovonys • Eišiškių Plentas • Dariaus Ir Girėno St. • Felikso Vaitkaus St. • Kirtimai • Tiekimo St.

62 autobusas gatvių sąrašas

220A Savanorių pr • 178F Savanorių pr • 2 Račių G. • 21A Dariaus ir Girėno g • 43A Dariaus ir Girėno g • 69 Dariaus Ir Girėno G.

62 autobusas tvarkaraštis

62 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:14 - 23:09

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 22:14 - 23:09
Antradienis 22:14 - 23:09
Trečiadienis 22:14 - 23:09
Ketvirtadienis 22:14 - 23:09
Penktadienis 22:14 - 23:09
Šeštadienis 21:19
Sekmadienis 21:19
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

62 (SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus)

Pirmas 62 autobusas maršruto sustojimas yra Vaduvos St., o paskutinys - Tiekimo St.. 62 (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 62 turi 10 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 16 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 460 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 62 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 62 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

62 šalia manęs

62 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 62 autobusas?

62 autobusas pradeda darbą 21:19 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 62 autobusas baigia darbą?

62 autobusas baigia darbą 21:19 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 62 autobusas?

Kada atvyksta Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Lengviau gauti informacijos apie maršrutą 62 su programėle!