625-linja
Rekolanmäki
HSL
HSL 625 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
625-bussilla (Rekolanmäki) on 23 pysäkkiä alkaen asemalta Tikkurilan Matkakeskus ja päättyen asemalle Mikaelintie.
Valitse alta mikä tahansa 625-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rekolanmäki (23 pysäkkiä)
Tikkurilan Matkakeskus
Vehkapolku
Kaupungintalo
Vantaan Opistotalo
Suopursuntie
Ailakkitie
Talkootie
Hiekkaharjun Asema
Tarhurinpuisto
Tarhurintie
Raitatie
Koivukylänväylä
Kytökuja
Havukallionkatu
Koivukylän Asema
Koivukylän Puistotie
Peijaksentie
Sairaalakatu
Peijas
Kirurgi
Hansinkatu 4
Hansinkatu
Mikaelintie
625 UKK
Mihin aikaan 625 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 625 bussi -pysäkillä klo 06:19 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 625 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 625 bussi -pysäkillä klo 18:06 päivnä sunnuntai, lauantai.
Milloin 625 bussi saapuu?
Milloin Rekolanmäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rekolanmäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 625 (Rekolanmäki) bussi?
Rekolanmäki (Rekolanmäki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 625 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 625 bussi pysäkki.
625-bussi -aikataulu
625 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 06:19 - 19:19
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:19 - 19:19 | 30 - 60 |
ti | 06:19 - 19:19 | 30 - 60 |
ke | 06:19 - 19:19 | 30 - 60 |
to | 06:19 - 19:19 | 30 - 60 |
pe | 06:19 - 19:19 | 30 - 60 |
la | 08:37 - 18:06 | 59 - 90 |
su | 08:37 - 18:06 | 59 - 90 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 625 (asemalta Tikkurilan Matkakeskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 625 (Rekolanmäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
625 -linjan bussi-maksu
HSL 625 (Rekolanmäki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
625 (HSL)
625-bussin ensimmäinen pysäkki on Tikkurilan Matkakeskus ja viimeinen pysäkki on Mikaelintie. 625 (Rekolanmäki) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 625 -linjalla on 23 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 24 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 625-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 625-bussi-linjalle.
Linjojen 625 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 625 (Rekolanmäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 625 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 625, Helsinki
625 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 311 - Kaivoksela-Myyrmäki-Hämeenkylä/ Aikataulu
- 788 - Rautatientori-Jokivarsi-Nikkilä-Hinthaara-Porvoo/ Aikataulu
- 95N - Rautatientori-Tammisalo-Roihuv.-Mellunmäki-Länsimäki/ Aikataulu
- 588 - Länsisalmi-Itä-Hakkila-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 903 - Kirkkonummi-Hila/ Aikataulu
- 465 - Kamppi-Kivistö as.-Syväoja(-Nurmijärvi-Rajamäki)/ Aikataulu
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 457A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 455 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala)/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 88 - Herttoniemi(M) - Kaitalahti/ Aikataulu
- 81 - Kulosaari-Herttoniemi(M)-Länsi-Herttoniemi/ Aikataulu
- 164 - Kamppi-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 641 - Tikkurila-Leinelä-Hyrylä-Kerava/ Aikataulu
- 831 - Itäkeskus(M)-Östersundom-Landbo/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 119 - Tapiola-Niittykumpu/ Aikataulu