641-linja
Keravan Asema
HSL
HSL 641 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
641-bussilla (Keravan Asema) on 54 pysäkkiä alkaen asemalta Tikkurilan Matkakeskus ja päättyen asemalle Kerava.
Valitse alta mikä tahansa 641-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Keravan Asema (54 pysäkkiä)
Tikkurilan Matkakeskus
Vehkapolku
Kaupungintalo
Vantaan Opistotalo
Lummetie
Minttutie
Tikkurilan Jäähalli
Tikkurilan Urheilup.
Simonkallio
Simonmetsä
Vanamontie
Leinikkitie
Malminiitty
Pyökkikuja
Leinelän Asema
Leineläntie
Leinelä
Ilolan Koulu
Rumpalintie
Runotie
Taikurintie
Pakkasraitti
Högberg
Jussla
Maantiekylä
Berga
Fira
Riihikallio
Amer
Sula
Hiekkamäki
Koulukeskus
Mikkola
Kievari
Varuskunta
Hyrylä
Pitkäniityntie
Lepomäki
Mahlamäki
Saviriihi
Gustavelund
Pappilankuja
Kirkonkylän Koulu
Suotie
Saksantie
Hirsitienmäki
Suopurontie
Kilta
Uimala
Sirkushevoset
Keravan Tori
Keravanaukio
Sampolan Tunneli
Kerava
641 UKK
Mihin aikaan 641 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 641 bussi -pysäkillä klo 05:21 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 641 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 641 bussi -pysäkillä klo 23:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 641 bussi saapuu?
Milloin Keravan Asema bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Keravan Asema bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 641 (Keravan Asema) bussi?
Keravan Asema (Keravan Asema) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Onko lähelläni 641 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 641 bussi pysäkki.
641-bussi -aikataulu
641 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:21 - 23:10
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:21 - 23:10 | 19 - 28 |
ti | 05:21 - 23:10 | 19 - 28 |
ke | 05:21 - 23:10 | 19 - 28 |
to | 05:21 - 23:10 | 19 - 28 |
pe | 05:21 - 23:10 | 19 - 28 |
la | 06:19 - 23:29 | 21 - 40 |
su | 06:49 - 23:30 | 20 - 41 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 641 (asemalta Tikkurilan Matkakeskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 641 (Keravan Asema) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
641 -linjan bussi-maksu
HSL 641 (Keravan Asema) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
641 (HSL)
641-bussin ensimmäinen pysäkki on Tikkurilan Matkakeskus ja viimeinen pysäkki on Kerava. 641 (Keravan Asema) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 641 -linjalla on 54 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 54 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 641-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 641-bussi-linjalle.
Linjojen 641 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 641 (Keravan Asema) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 641 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 641, Helsinki
641 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 173 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 972 - Korso-Alikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 967K - Jokela-Nuppulinna-Purola-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 54 - Itäkeskus (M)- Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 961 - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä-Nahkela-Palojoki(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 818 - Vuosaari (M)-Vuosaaren satama-Mellunmäki (M)/ Aikataulu
- 992 - Eriksnäs-Söderkulla-Massby-Hindsby-Nikkilä/ Aikataulu
- 280 - Kamppi-Turunväylä-Veikkola-/ Aikataulu
- 114 - Matinkylä (M)-Urheilupuisto (M)-Mankkaa-Kilo-Leppävaara/ Aikataulu
- 194VT - Nysvidja-Siuntio as.-Evitskog
- 522B - Leppävaara-Hämevaara/ Aikataulu
- 717K - Rautatientori-Jakomäki-Vaarala-Hakunila-Tikkurila/ Aikataulu
- 119 - Tapiola-Niittykumpu/ Aikataulu
- 78 - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 37 - Kamppi-Konala-Malminkartano-Honkasuo-Myyrmäki/ Aikataulu
- 841B - Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 97 - Itäkeskus(M)-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu