קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
טבריה←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים) יש 66 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←ירושלים (66 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
חמי טבריה
כביש 90/שדרות אליעזר קפלן
מושבת כנרת
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
אשדות יעקב/90
צומת מנחמיה
מסעף גשר
כביש 90/כוכב הירדן
מסעף קיבוץ נווה אור
מסעף מושב ירדנה
צומת ירדנה/בית יוסף
אולפנה
בית יוסף
מסעף חמדיה
צומת שאן
מסוף בית שאן
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ברוש/כביש 90
תחנת התרעננות/מפגש ציפורה
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון
באיזו שעה קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-12:15 בשישי
מתי מגיע קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו טבריה←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←ירושלים (טבריה←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש, פועל בימים רביעי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:35 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 20:00 | 50 - 135 |
ב׳ | 06:35 - 16:50 | 30 - 145 |
ג׳ | 10:00 - 18:00 | 60 - 150 |
ד׳ | 06:35 - 20:00 | 40 - 140 |
ה׳ | 06:35 - 20:00 | 35 - 120 |
ו׳ | 06:30 - 12:15 | 20 - 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (טבריה←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים