26
26 – Atgimimo Aikštė Tvarkaraštis
Darbo dienomis Tvarkaraštis
Eketės St. | Urbikių St. | Radailių St. | Beržyno St. | Stonės St. | Lenkviečių St. | Mazūriškių St. | Pakrantės St. | Gindulių St. | Jaunystės St. | Paupių St. | Liepų St. | Viaduko St. | Skulptūrų Parko St. | Menų Fakulteto St. | Savivaldybės St. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 | 05:53 | 05:55 | 05:57 | 05:58 | 05:59 | 06:01 | 06:03 | 06:05 | 06:06 | 06:07 | 06:08 | 06:10 | 06:11 | 06:12 | 06:13 |
06:38 | 06:46 | 06:48 | 06:49 | 06:52 | 06:54 | 06:55 | 06:57 | 06:59 | 07:07 | 07:12 | 07:13 | 07:15 | 07:17 | 07:18 | 07:19 |
07:51 | 07:53 | 07:55 | 07:56 | 07:58 | 08:01 | 08:05 | 08:10 | 08:12 | 08:14 | 08:17 | 08:19 | 08:20 | 08:21 | - | - |
08:55 | 08:57 | 08:59 | 09:00 | 09:02 | 09:04 | 09:07 | 09:09 | 09:10 | 09:11 | 09:13 | 09:15 | 09:16 | 09:17 | - | - |
10:04 | 10:06 | 10:07 | 10:08 | 10:10 | 10:12 | 10:14 | 10:16 | 10:17 | 10:18 | 10:20 | 10:21 | 10:22 | 10:23 | - | - |
12:50 | 12:52 | 12:53 | 12:54 | 12:56 | 12:58 | 12:59 | 13:01 | 13:02 | 13:03 | 13:05 | 13:06 | 13:07 | 13:08 | - | - |
13:54 | 13:57 | 13:59 | 14:01 | 14:02 | 14:03 | 14:04 | 14:06 | 14:08 | 14:10 | 14:11 | 14:12 | 14:14 | 14:15 | 14:16 | 14:17 |
14:47 | 14:49 | 14:50 | 14:51 | 14:53 | 14:55 | 14:56 | 14:58 | 14:59 | 15:00 | 15:02 | 15:03 | 15:04 | 15:05 | - | - |
15:09 | 15:11 | 15:12 | 15:13 | 15:15 | 15:17 | 15:18 | 15:20 | 15:21 | 15:22 | 15:24 | 15:25 | 15:26 | 15:27 | - | - |
15:49 | 15:56 | 15:58 | 16:00 | 16:02 | 16:03 | 16:04 | 16:05 | 16:07 | 16:09 | 16:11 | 16:12 | 16:13 | 16:15 | 16:16 | 16:17 |
16:05 | 16:07 | 16:08 | 16:09 | 16:11 | 16:13 | 16:14 | 16:16 | 16:17 | 16:18 | 16:20 | 16:21 | 16:22 | 16:23 | - | - |
16:46 | 16:48 | 16:49 | 16:50 | 16:52 | 16:54 | 16:55 | 16:57 | 16:59 | 17:01 | 17:04 | 17:05 | 17:06 | 17:07 | - | - |
18:09 | 18:16 | 18:18 | 18:20 | 18:22 | 18:23 | 18:24 | 18:26 | 18:28 | 18:30 | 18:32 | 18:32 | 18:34 | 18:35 | 18:36 | 18:37 |
18:30 | 18:32 | 18:34 | 18:35 | 18:36 | 18:38 | 18:40 | 18:42 | 18:43 | 18:44 | 18:46 | 18:47 | 18:48 | 18:49 | - | - |
19:10 | 19:13 | 19:15 | 19:17 | 19:18 | 19:19 | 19:20 | 19:22 | 19:24 | 19:26 | 19:26 | 19:28 | 19:29 | 19:30 | 19:31 | 19:32 |
19:59 | 20:01 | 20:02 | 20:03 | 20:04 | 20:06 | 20:08 | 20:10 | 20:10 | 20:12 | 20:13 | 20:14 | 20:15 | 20:16 | - | - |
20:51 | 20:53 | 20:54 | 20:55 | 20:56 | 20:58 | 21:00 | 21:02 | 21:02 | 21:04 | 21:05 | 21:06 | 21:07 | 21:08 | - | - |
sekmadienis ir šeštadienis Tvarkaraštis
Stotis | Išvykimas Nr. 1 | Išvykimas Nr. 2 | Išvykimas Nr. 3 | Išvykimas Nr. 4 | Išvykimas Nr. 5 |
---|---|---|---|---|---|
Eketės St. | 07:54 | - | - | - | 18:47 |
Šimkų St. | 08:01 | - | - | - | 18:54 |
Urbikių St. | 08:03 | - | - | - | 18:56 |
Radailių St. | 08:05 | 11:43 | 13:43 | 17:50 | 18:58 |
Beržyno St. | 08:08 | 11:45 | 13:45 | 17:52 | 19:00 |
Stonės St. | 08:09 | 11:47 | 13:47 | 17:54 | 19:02 |
Lenkviečių St. | 08:10 | 11:48 | 13:48 | 17:55 | 19:03 |
Mazūriškių St. | 08:12 | 11:50 | 13:50 | 17:57 | 19:05 |
Pakrantės St. | 08:14 | 11:52 | 13:52 | 17:59 | 19:07 |
Gindulių St. | 08:16 | 11:54 | 13:54 | 18:01 | 19:09 |
Jaunystės St. | 08:18 | 11:55 | 13:55 | 18:03 | 19:10 |
Paupių St. | 08:19 | 11:56 | 13:56 | 18:04 | 19:11 |
Liepų St. | 08:20 | 11:57 | 13:57 | 18:05 | 19:12 |
Viaduko St. | 08:22 | 11:59 | 13:59 | 18:06 | 19:14 |
Skulptūrų Parko St. | 08:23 | 12:00 | 14:00 | 18:07 | 19:15 |
Menų Fakulteto St. | 08:24 | 12:01 | 14:01 | 18:08 | 19:16 |
Savivaldybės St. | 08:25 | 12:02 | 14:02 | 18:09 | 19:17 |
AP Bus tvarkaraštis – 26 (Atgimimo Aikštė)
AP Bus tvarkaraštis, skirtas 26 maršrutui, Atgimimo Aikštė, keleiviams pateikia patikimą tvarkaraštį. Tvarkaraštis skirtas kelionės planui iš Eketės St. stotis iki Savivaldybės St. stotis, tačiau tvarkaraštis gali būti atnaujintas dėl įvairių priežasčių.
Galite pasiekti internetinį tvarkaraštį realiuoju laiku arba peržiūrėti spausdinamą Bus tvarkaraščio versiją. Suplanuokite kelionę pagal šiandienos, rytojaus, darbo dienų ar savaitgalio tvarkaraštį pagal mūsų patikimą ir naujausią AP tvarkaraštį. Atnaujiname 26 tvarkaraštį, nuo Klaipėda iki Klaipėda, kasdien vidurnaktį.