קו 116
ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 116 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנייני האומה/הנשיא השישי ומסתיים בתכלת/אבני חושן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 116 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (25 תחנות)
בנייני האומה/הנשיא השישי
שדרות שז''ר/בנייני האומה
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
גבעון הישנה/436
צומת גבעת זאב
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
אדר/שבט
חשון/ירח אב
תשרי/חשון
עמק האלה/תשרי
עמק האלה/ לב העמק
הנביאים/יחזקאל הנביא
משה דיין/עמק בית שאן
דוד אלעזר /מרדכי מקלף
בר לב /לסקוב
יהלום/תרשיש
יהלום/שבו
יהלום/אודם
אבני חושן/תכלת
לשם/תכלת
תכלת/אבני חושן
שאלות ותשובות לגבי קו 116
מתי מתחיל לפעול קו 116?
קו 116 מתחיל לפעול ב-12:45 בשני
באיזו שעה קו 116 מפסיק לעבוד?
קו 116 מפסיק לפעול ב-14:05 בשני
מתי מגיע קו 116?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 116 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 116 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 116 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 116 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 116
קו 116 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 15:00 - 17:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ב׳ | 12:45 - 14:05 | 80 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ה׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל116 (מ בנייני האומה/הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 116
תעריף הנסיעה ב116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
116 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 116 היא בנייני האומה/הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא תכלת/אבני חושן.
קו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 116. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 116.
מעקב אחר קו האוטובוס 116 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 116 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 116 ב-ישראל
116 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים