קו 138
יהוד←ראשון לציון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 138 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 138 (יהוד←ראשון לציון) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצל / טרומפלדור ומסתיים בדוד סחרוב/אברהם בר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 138 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יהוד←ראשון לציון (51 תחנות)
הרצל / טרומפלדור
הרצל/עץ האפרסק
רמז / הרצל
רמז/קפלן
וייצמן/רמז
וייצמן/קדושי מצרים
ויצמן / המעפילים
דרך העצמאות / וייצמן
העצמאות / חתוכה
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין
צומת יהוד מערב/כביש 461
קניון סביונים/461
כביש 461 / נווה מונוסון
העצמאות/צומת סביון
העצמאות/הכלנית
העצמאות/החצב
העצמאות/ירושלים
יהדות קנדה / אסירי ציון
יהדות קנדה/העבודה
מסעף צפריה
צומת חמד
בית דגן מ.ק. 343
צומת בית דגן/כביש 412
דרך המכבים/מכון וולקאני
דרך המכבים/אלי כהן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/בי''ס חקלאי
הרצל/קרן היסוד
הרצל/אוסישקין
הרצל/רוטשילד
רוטשילד/התקווה
רוטשילד/גורדון
רוטשילד/דב הוז
רוטשילד/בן גוריון
ההסתדרות/גולדה מאיר
ההסתדרות/התקומה
לוי אשכול/ישראל גלילי
לוי אשכול/היין
לוי אשכול/הדגן
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
דוד סחרוב/אלחנן
דוד סחרוב/אליעזר מזל
דוד סחרוב/משה לוי
דוד סחרוב/אברהם בר
שאלות ותשובות לגבי קו 138
מתי מתחיל לפעול קו 138?
קו 138 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 138 מפסיק לעבוד?
קו 138 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 138?
כדי לראות מתי קו יהוד←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יהוד←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 138 (יהוד←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יהוד←ראשון לציון (יהוד←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 138 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 138 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 138 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 138 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 138
קו 138 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 60 |
ו׳ | 06:00 - 14:15 | 60 - 90 |
ש׳ | 22:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל138 (מ הרצל / טרומפלדור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 138 (יהוד←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 138
תעריף הנסיעה ב138 (יהוד←ראשון לציון) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
138 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 138 היא הרצל / טרומפלדור והתחנה האחרונה היא דוד סחרוב/אברהם בר.
קו 138 (יהוד←ראשון לציון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 138. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 138.
מעקב אחר קו האוטובוס 138 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 138 (יהוד←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 138 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 138 ב-ישראל
138 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 198 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים