קו 2
מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) (מעודכן)
קו האוטובוס 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא קו מעגלי בעל 18 תחנות, שיוצא מ מסוף אום אל פחם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (18 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כיכר אלשהיד
אל מדינה/אל ח'נדק
אל מדינה/אבן זידון
קניון/אל מדינה
אל מדינה/אל ביר
אל מדינה/ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון 2
גדוע 3
א קודס/אל ביר
אלבח'ארי/אפאק
אלבח'ארי
אלד'הר/אלבח'ארי
אלד'הר
א קודס/אל ח'נדק
א קודס/אל מדינה
מסוף אום אל פחם
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו האוטובוס 2, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 23:15 | 40 - 60 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 15:00 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
2 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 2 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא מסוף אום אל פחם.
קו 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים