קו 21
בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים כרמל/רנ''ק ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (35 תחנות)
בית חולים כרמל/רנ''ק
סמולנסקין/הרופא
מרכז חורב/סמולנסקין
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
מוריה/קרית ספר
מוריה/מעברות
מוריה/ספקטור
מוריה/צפרירים
מוריה/פיגין
שדרות מוריה/הברושים
מרכז הכרמל/אודיטוריום
בית חולים אלישע/ווג'ווד
קיש/חולדה
קיש/האסיף
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
בלפור/יוסף
מדעטק/בלפור
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
הגפן/הפרסים
בן גוריון/אלנבי
בן גוריון/המגינים
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין
צומת דולפין
חיל הים/העלייה השנייה
ת. רכבת בת גלים
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-05:36 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו 21 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:05 - 05:36
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ב׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ה׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ בית חולים כרמל/רנ''ק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
21 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 21 היא בית חולים כרמל/רנ''ק והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/ גבעת ברנר-גבעת ברנר-1#/ לוח זמנים
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 39א - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים