קו 28
בית שאן←טבריה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 28 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 28 (בית שאן←טבריה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 28 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←טבריה (33 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
בית עלמין בית שאן/כביש 90
צומת שאן
מסעף חמדיה
בית יוסף
אולפנה
צומת ירדנה/בית יוסף
מסעף מושב ירדנה
מסעף קיבוץ נווה אור
כביש 90/כוכב הירדן
קיבוץ גשר
צומת מנחמיה
צומת אשדות יעקב אחוד
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אפיקים
מסעף שער הגולן
מסעף בית זרע
מפעלים אזוריים צמח
חוף צמח
מועצה אזורית עמק הירדן
צומת דגניה ב
דגניה א/מוזיאון בית גורדון
בית ספר אזורי בית ירח
מסעף אוהלו
מושבת כנרת
חוף צינברי
חוף שיקמים
קבר רבי מאיר
חמי טבריה
חוף גנים
חוף גיא
הבנים/הקישון
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 28
מתי מתחיל לפעול קו 28?
קו 28 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 28 מפסיק לעבוד?
קו 28 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 28?
כדי לראות מתי קו בית שאן←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 28 (בית שאן←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←טבריה (בית שאן←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 28 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 28 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 28 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 28 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 28
קו 28 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 23:40 | 30 - 45 |
ב׳ | 06:15 - 23:40 | 22 - 60 |
ג׳ | 08:00 - 23:40 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:15 - 23:40 | 30 - 45 |
ה׳ | 06:15 - 23:40 | 30 - 45 |
ו׳ | 07:05 - 16:10 | 40 - 60 |
ש׳ | 20:40 - 23:55 | 45 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל28 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 28 (בית שאן←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 28
תעריף הנסיעה ב28 (בית שאן←טבריה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
28 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 28 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 28 (בית שאן←טבריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 28. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 28.
מעקב אחר קו האוטובוס 28 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 28 (בית שאן←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 28 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 28 ב-ישראל
28 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 6 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 16 - קיבוץ כפר רופין-כפר רופין<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 296 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 54 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עילבון ו'/יציאה-עיילבון-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים