קו 436
בני ברק←חמד
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 436 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 436 (בני ברק←חמד) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבי עקיבא/שמואל הנביא ומסתיים בהזית/סובה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 436 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←חמד (32 תחנות)
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
רבי עקיבא/חזון אי''ש
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף מסובים לכיוון מזרח
רמת פנקס/כביש 461
יחזקאל קזז/דרך לוד
מרכז מסחרי/יחזקאל קזז
שדרות בן פורת/אפרים גואטה
שדרות בן פורת/הראשונים
בן פורת / הל''ה
עירייה/אליהו סעדון
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מסעף צפריה
הרימון/התאנה
הרימון/התמר
הרימון/הגפן
הגפן/דרך החיטה
משק
משק
משק 36
הרימון/התאנה
מסעף צפריה
התמר/מבוא התאנה
הזית/סובה
שאלות ותשובות לגבי קו 436
מתי מתחיל לפעול קו 436?
קו 436 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 436 מפסיק לעבוד?
קו 436 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 436?
כדי לראות מתי קו בני ברק←חמד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←חמד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 436 (בני ברק←חמד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←חמד (בני ברק←חמד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 436 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 436 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 436 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 436 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 436
קו 436 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ב׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ג׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ד׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ה׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ו׳ | 07:15 - 13:50 | 185 - 210 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל436 (מ רבי עקיבא/שמואל הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 436 (בני ברק←חמד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 436
תעריף הנסיעה ב436 (בני ברק←חמד) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
436 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 436 היא רבי עקיבא/שמואל הנביא והתחנה האחרונה היא הזית/סובה.
קו 436 (בני ברק←חמד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 436. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 436.
מעקב אחר קו האוטובוס 436 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 436 (בני ברק←חמד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 436 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 436 ב-ישראל
436 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים