קו 6א
בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) יש 71 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית עלמין אילת ומסתיים בעין נטפים/ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים (71 תחנות)
בית עלמין אילת
מרכז ביג/הסתת
הסוור/הספן
נווה מדבר/משעול גירית
נווה מדבר/משעול גרביל
נווה מדבר/משעול מריון
חטיבת גולני/הסתת
חטיבת גולני/ככר זאבים
חטיבת גולני/החורב
מלון מג'יק פאלאס/קראון פלאזה
מלון אסטרל וילג'/מתחם רד
מלון רויאל ביץ'/מלכת שבא
מלון הרודס/מלון דן
קניון אייס מול/קאמפן
מלון אגמים/קאמפן
מלון לאונרדו קלאב/קאמפן
דרבן/תרשיש
קניון מול הים/דרבן
דרך הערבה/שדרות התמרים
שדרות התמרים/שפיפון
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
ספריה עירונית/חטיבת הנגב
בית החייל/חטיבת הנגב
חטיבת הנגב/אילות
חטיבת הנגב/ארגמן
ארגמן/הנשר
ארגמן/דרך יותם
ארגמן/שחמון
שחמון/משעול ספיר
סיני/מואב
פארן/ירושלים השלמה
ירושלים השלמה/ברנע
ירושלים השלמה/שני
מלון פאלאס/מלכת שבא
מלכת שבא/צור
תיכון בגין/מלכת שבא
תיכון בגין/הספורטאים
יהל/הרדוף
יהל/הסיגלית
הסיגלית/משעול הדס
החותרים/ארגמן
זהרון/דקר
דקר/חלילן
דקר/בתרן
דקר/גני קנדה
זהרון/משעול גיטרן
זהרון/מרכז עינת
ששת הימים/דרך יותם
ששת הימים/מתנס שחמון
איצטדיון רבין/ששת הימים
החשמונאים/העמונים
החשמונאים/הלויים
החשמונאים/המדיינים
החשמונאים/כנענים
הנבטים/בני ישראל
הנבטים/המכבים
ששת הימים/עין נטפים
ששת הימים/עין יהב
דרך התבלינים/כוכב
דפנה/גדילן
דפנה/מרווה
דרך הבשמים
דודאים/שן הארי
דרך התבלינים/דודאים
דרך התבלינים/ששת הימים
שרה אמנו/רות המואביה
שרה אמנו/אסתר המלכה
דרך הרים/עין יהב
דרך הרים/עין נטפים
עין נטפים/בני ישראל
עין נטפים/ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 6א
מתי מתחיל לפעול קו 6א?
קו 6א מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6א מפסיק לעבוד?
קו 6א מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 6א?
כדי לראות מתי קו בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 6א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6א
קו האוטובוס 6א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:00 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ב׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ג׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ד׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ה׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ו׳ | 10:00 - 12:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל6א (מ בית עלמין אילת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6א
תעריף הנסיעה ב6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
6א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 6א היא בית עלמין אילת והתחנה האחרונה היא עין נטפים/ששת הימים.
קו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6א.
מעקב אחר קו האוטובוס 6א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6א ב-ישראל
6א - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 503 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קניון לב קצרין-קצרין-1א/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 392 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-27אילת ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים