קו 705
חדרה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 705 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 705 (חדרה←נתניה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפרדס/שפק ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 705 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←נתניה (53 תחנות)
הפרדס/שפק
הפרדס/אידלווין
הפרדס/השיזף
שפק/אילת
שפק/האבודקו
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
השיקמה/התאנים
בית ספר צליל/השיקמה
השיקמה/נחל פולג
השיקמה/גן ציבורי
עובדיה בן שלום/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/גדות
השיזף/יציאת אירופה
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
העצמאות/שד. האביב
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/התמרים
יפה נוף/ההגנה
חטיבת הנחל/נחל צין
חטיבת הנח''ל/נהלל
חטיבת הנח''ל/חברת עזרא
חברת עזרא/חטיבת הנח''ל
חטיבת גולני/חברת עזרא
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שערי חדרה/כביש 4
צומת יער חדרה
מפעלי חפר/המזח
בית הראשונים/צבי הנחל
מפעלי חפר/צבי הנחל
מפעלי חפר/נחל אלכסנדר
מפעלי חפר/נחל אלכסנדר
צומת מטע
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
צומת מעברות
צומת העוגן/כביש 5700
קיבוץ משמר השרון לדרום
צומת הדר עם
צומת רופין לדרום
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 705
מתי מתחיל לפעול קו 705?
קו 705 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 705 מפסיק לעבוד?
קו 705 מפסיק לפעול ב-07:00 בשישי
מתי מגיע קו 705?
כדי לראות מתי קו חדרה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 705 (חדרה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←נתניה (חדרה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 705 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 705 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 705 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 705 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 705
קו האוטובוס 705, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:35 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 17:30 | 40 - 75 |
ב׳ | 05:35 - 17:30 | 40 - 75 |
ג׳ | 05:35 - 17:30 | 40 - 75 |
ד׳ | 05:35 - 17:30 | 40 - 75 |
ה׳ | 05:35 - 17:30 | 40 - 75 |
ו׳ | 05:35 - 07:00 | 85 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל705 (מ הפרדס/שפק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 705 (חדרה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 705
תעריף הנסיעה ב705 (חדרה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
705 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 705 היא הפרדס/שפק והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 705 (חדרה←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 705. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 705.
מעקב אחר קו האוטובוס 705 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 705 (חדרה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 705 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 705 ב-ישראל
705 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 63 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-20
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם/ לוח זמנים