קו 75
בסמת טבעון←חיפה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 75 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 75 (בסמת טבעון←חיפה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל ג'בל / דרך יצחק רבין ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 75 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בסמת טבעון←חיפה (31 תחנות)
אל ג'בל / דרך יצחק רבין
בי''ס מקיף סעדיה
גני ילדים מרכז
כיכר מרכז האזרחי
יצחק רבין/אל זהור
כיכר רמת טבעון
שקדים / רמת הדסה
השקדים/המרגניות
בי''ס מיתרים
השקדים/ציפורנים
אלונים/כיכר בן גוריון
אלונים/בריכה
בית ספר רימונים
אלונים/סמטת הלבנה
אלונים/הרימונים
צומת קרית טבעון/האלונים
כיכר הציונות
קק''ל/רבין
בית ספר קרית עמל/קק''ל
קקל / יגאל אלון
קק'ל / העמק
כיכר קומפיין
מכללת אורנים
דרך קרית עמל/אליהו התשבי
דרך קרית עמל/עמלים
רכבת העמק/ש.ב.אורבך
מחלף העמקים/אלרואי
מחלף העמקים/ג'למה
יגור/כפר חסידים
מחלף יגור
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 75
מתי מתחיל לפעול קו 75?
קו 75 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 75 מפסיק לעבוד?
קו 75 מפסיק לפעול ב-15:35 בשישי
מתי מגיע קו 75?
כדי לראות מתי קו בסמת טבעון←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בסמת טבעון←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 75 (בסמת טבעון←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בסמת טבעון←חיפה (בסמת טבעון←חיפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 75 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 75 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 75 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 75 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 75
קו 75 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 23:15 | 20 - 55 |
ב׳ | 05:15 - 23:15 | 20 - 35 |
ג׳ | 05:15 - 23:15 | 20 - 55 |
ד׳ | 05:15 - 23:15 | 20 - 55 |
ה׳ | 05:15 - 23:15 | 20 - 55 |
ו׳ | 05:15 - 15:35 | 20 - 30 |
ש׳ | 17:25 - 23:15 | 50 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל75 (מ אל ג'בל / דרך יצחק רבין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 75 (בסמת טבעון←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 75
תעריף הנסיעה ב75 (בסמת טבעון←חיפה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
75 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 75 היא אל ג'בל / דרך יצחק רבין והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 75 (בסמת טבעון←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 75. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 75.
מעקב אחר קו האוטובוס 75 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 75 (בסמת טבעון←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 75 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 75 ב-ישראל
75 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 62א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->משרד החוץ/שד' רבין-ירושלים-10
- 859 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->גבעת זאב-מטה בנימין-10/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10/ לוח זמנים
- 247 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 77א - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-21/ לוח זמנים
- 95 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים