13
13 - Jadual Lotus's Tengku Kudin
Jadual Ahad ke Sabtu
Stesen | Perlepasan #1 | Perlepasan #2 | Perlepasan #3 | Perlepasan #4 | Perlepasan #5 |
---|---|---|---|---|---|
Hub Paya Terubong - Petronas | 06.20 | 08.40 | 10.50 | 13.05 | 15.20 |
Tingkat Paya Terubong4 | 06.20 | 08.40 | 10.50 | 13.05 | 15.20 |
Tingkat Paya Terubong 2 - 1 | 06.21 | 08.41 | 10.51 | 13.06 | 15.21 |
Tingkat Paya Terubong 2 - 2 | 06.21 | 08.41 | 10.51 | 13.06 | 15.21 |
Tingkat Paya Terubong 2 - 3 | 06.22 | 08.42 | 10.52 | 13.07 | 15.22 |
Oriental Garden | 06.22 | 08.43 | 10.53 | 13.08 | 15.23 |
Pekan Paya Terubong | 06.23 | 08.44 | 10.54 | 13.09 | 15.24 |
Paya Terubong Cemetery | 06.24 | 08.45 | 10.54 | 13.09 | 15.25 |
Apartment Lone Pine | 06.25 | 08.47 | 10.56 | 13.11 | 15.27 |
Perumahan Pdrm | 06.26 | 08.48 | 10.57 | 13.12 | 15.28 |
Lintang Angsana | 06.27 | 08.49 | 10.58 | 13.13 | 15.29 |
Lintang Angsana II | 06.28 | 08.50 | 10.58 | 13.13 | 15.30 |
Flat 4e Farlim | 06.28 | 08.51 | 10.59 | 13.14 | 15.31 |
Petronas Farlim | 06.29 | 08.52 | 11.00 | 13.15 | 15.32 |
Klinik Kesihatan Bandar Baru Air Itam | 06.29 | 08.52 | 11.00 | 13.15 | 15.32 |
Desa Intan | 06.30 | 08.53 | 11.01 | 13.16 | 15.33 |
Balai Polis | 06.31 | 08.55 | 11.02 | 13.17 | 15.35 |
Shineville Park | 06.33 | 08.57 | 11.04 | 13.19 | 15.37 |
Smk Georgetown | 06.34 | 08.59 | 11.06 | 13.21 | 15.39 |
Smk Convent Green Lane | 06.36 | 09.00 | 11.07 | 13.22 | 15.40 |
Hospital Lam Wah Ee | 06.37 | 09.02 | 11.08 | 13.23 | 15.42 |
Persatuan Kanak - Kanak Sepastik | 06.38 | 09.03 | 11.09 | 13.24 | 15.43 |
Pasar Batu Lanchang I | 06.39 | 09.05 | 11.10 | 13.25 | 15.45 |
Pasar Batu Lanchang II | 06.39 | 09.05 | 11.11 | 13.26 | 15.45 |
Flat Bata Merah | 06.40 | 09.06 | 11.11 | 13.26 | 15.46 |
Balai Polis Jelutong | 06.41 | 09.08 | 11.13 | 13.28 | 15.48 |
Asrama Munshi | 06.42 | 09.08 | 11.13 | 13.28 | 15.48 |
Sunshine Jelutong | 06.42 | 09.09 | 11.14 | 13.29 | 15.49 |
Old Town Cafe | 06.43 | 09.09 | 11.14 | 13.29 | 15.49 |
Taman Dato Syed Abbas | 06.43 | 09.10 | 11.15 | 13.30 | 15.50 |
Masjid Jelutong | 06.44 | 09.11 | 11.16 | 13.31 | 15.51 |
Pekan Jelutong | 06.45 | 09.12 | 11.17 | 13.32 | 15.52 |
Pejabat Pos Jelutong | 06.46 | 09.13 | 11.18 | 13.33 | 15.53 |
Bukit Dumbar | 06.46 | 09.14 | 11.19 | 13.34 | 15.54 |
Tesco Tunku Kudin | 06.48 | 09.16 | 11.20 | 13.35 | 15.56 |
Jadual Bus Rapid Penang - 13 Lotus's Tengku Kudin
Jadual untuk Bus 13, Lotus's Tengku Kudin yang dikendali oleh Rapid Penang, membekalkan penumpang dengan jadual yang tepat. Jadual adalah untuk perjalanan dari stesen Hub Paya Terubong - Petronas ke stesen Tesco Tunku Kudin, walaubagaimanapun, jadual tersebut mungkin telah dikemaskini oleh akibat-akibat tertentu.
Anda boleh akses maklumat jadual Bus secara online atau semak jadual yang boleh dicetak. Rancang perjalanan anda untuk hari ini, hari esok, atau hujung minggu dengan kami mengikut jadual waktu Rapid Penang yang paling terkini.