Steinsvika stopp – lørdag tidsplan
Linje | Retning | Tid |
---|---|---|
300 | Leknes - Svolvær - Narvik | 07:06 |
742 | Å I Lofoten | 09:29 |
300 | Leknes - Svolvær - Narvik | 12:12 |
300 | Å I Lofoten | 16:44 |
742 | Leknes Sentrum | 20:34 |
300 | Å I Lofoten | 22:24 |
Veibeskrivelse til Steinsvika stopp (Flakstad) med offentlig transport
Følgende transittlinjer har ruter som passerer nær Steinsvika
Hvordan komme til Steinsvika stopp med buss?
Klikk på buss rute for å se steg-for-steg veibeskrivelser med kartlinjeankomsttider og oppdaterte rutetabeller
Buss stopp i nærheten av Steinsvika stopp i Flakstad
- Kåkern Bru, 7 min gange,
- Kåkern, 10 min gange,
Buss-linjer til Steinsvika stopp i Flakstad
- 770, Ramberg,
- 300, Å I Lofoten,
- 742, Leknes Sentrum,
Hva er de nærmeste stasjonene til Steinsvika?
De nærmeste stasjonene til Steinsvika er:
- Kåkern Bru er 512 meter unna, 7 minutter å gå.
- Kåkern er 778 meter unna, 10 minutter å gå.
Hvilke buss linjestoppesteder i nærheten av Steinsvika
Disse buss linjene stopper i nærheten av Steinsvika: 300, 742.
Hva er nærmeste buss stopp til Steinsvika i Flakstad?
Det buss stopp som er nærmest Steinsvika i Flakstad er Kåkern Bru. Det er en 7 min spasertur unna.
Se Steinsvika stopp, Flakstad, på kartet
Offentlig transport til Steinsvika stopp i Flakstad
På utkikk etter veibeskrivelser til Steinsvika i Flakstad, Norge?
Last ned Moovit-appen for å finne nåværende rutetabeller og steg-for-steg veibeskrivelser for Buss eller Ferje ruter som går gjennom Steinsvika.
På utkikk etter de nærmeste stoppene som er nærmest Steinsvika ? Ta en titt på denne listen over stopp som er nærmest din destinasjon. Kåkern Bru; Kåkern.
Buss: 300, 742, 770.
Vi gjør det enkelt å bruke offentlig transport til Steinsvika, som er grunnen til at 1.5 million brukere i Flakstad stoler på Moovit som den beste appen for offentlig transport.
Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.
Den første linjen til denne stopp er 300, kl. 07:06, og den siste linjen er 300 kl. 22:24.
Denne stopp serveren Nordland fylkeskommune sine linjer
Populære stasjoner for offentlig transport i Flakstad
Reis rundt i Flakstad med offentlig transport!
Å reise rundt i Flakstad har aldri vært lettere. Se trinnvis guide når du reiser til hvilken som helst severdighet, gate eller større offentlig stasjon. Se buss- og togplaner, ankomsttider, varsler og detaljerte ruter, slik at du vet nøyaktig hvordan du kommer deg til hvor som helst i Flakstad.
Når du reiser til et hvilket som helst reisemål rundt i Flakstad, bruk Moovits Live Directions med varsler for å vite akkurat hvor du skal og hvor langt det er å gå, hvor lenge du skal vente, og hvor mange stopp det er igjen. Moovit vil varsle deg når det er på tide å gå av - så det er ikke nødvendig å stresse om du går av på riktig stopp.
Lurer du på hvordan du bruker offentlig transport i Flakstad eller hvordan du betaler for offentlig transport i Flakstad? Moovit offentlig transport-app kan hjelpe deg med å navigere enkelt med offentlig transport, og til minimal kostnad. Den inkluderer offentlig transportgebyrer, billettpriser og kostnader. Leter du etter et kart over Flakstad offentlige transportlinjer? Moovit offentlig transport-app viser alle offentlige transportkart i Flakstad med alle Buss, Jernbane, Undergrund, Bybane, Ferje og Taubane ruter og stopp på et interaktivt kart.
Norge har 6 reisemåte(r) inkludert: Buss, Jernbane, Undergrund, Bybane, Ferje og Taubane, operert av flere reisebyråer, inkludert Skyss, SJ, Snelandia, Svipper, Ruter, Vy, FRAM, Flybussen Connect, Vestfold Kollektivtrafikk as, Kolumbus, Flytoget, Telemark Fylkeskommune, NOR-WAY Bussekspress AS, FlixBus og Brakar