קו 1
בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר כרמים ומסתיים בדרך העצמאות/הנדיב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב (16 תחנות)
בית ספר כרמים
דקל/כרמל
המייסדים/הזית
כרמל/קרן היסוד
דקל/כרמל
דרך המסילה/דקל
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
צופי בנימינה/הברוש
דרך העצמאות/הנביאים
דרך ניל''י/ההגנה
חרצית/האשל
חבצלת/הארז
דרך העצמאות/נורית
דרך העצמאות/הנדיב
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:15 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:20 - 20:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 15:15 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ד׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ה׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ו׳ | 06:20 - 15:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ בית ספר כרמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא בית ספר כרמים והתחנה האחרונה היא דרך העצמאות/הנדיב.
קו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים