101 Linje
Nordmarka - Forus øst
Kolumbus
Kolumbus 101 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
101 buss (Tau) har 29 stopp som går fra Forus Øst og slutter på Tau Kai.
Velg hvilken som helst 101 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Tau (29 stopp)
Forus Øst
Equinor Vest
Koppholen
Tvedtsenteret
National Oilwell Varco
Maskinveien
Refsnesveien
Forus Nord
Rogaland Rideklubb
Novvegen
Innovasjonspark Stavanger
Uis Øst
Uis Ved Kjølv Egelands Hus
Jernaldergården
Tellusveien
Ullandhaugveien
Mosvangen Camping
Bekkefaret Kirke
Solbakk Bussterminal
Strandastøa
Giljebakken
Håbakk
Prestenesvegen
Prestamarka
Karlsakrossen
Bedehusvegen
Torgerkrossen Vest
Tau Bensinstasjon
Tau Kai
101 FAQ
Når begynner 101 buss å operere?
101 buss starter å operere klokken 06:18 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 101 buss å gå?
101 buss slutter å operere klokken 00:33 på søndag.
Når ankommer 101 buss?
Når kommer Nordmarka - Forus øst buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nordmarka - Forus øst buss som er nærmest din plassering.
Er det en 101 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 101 buss stopp.
101 buss Rutetabell
101 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:18 - 02:33
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:18 - 02:33 | 2 - 49 |
ti. | 06:18 - 02:33 | 2 - 49 |
on. | 06:18 - 02:33 | 2 - 49 |
to. | 06:18 - 02:33 | 2 - 49 |
fr. | 06:18 - 04:33 | 2 - 60 |
lø. | 07:33 - 04:33 | 30 - 60 |
sø. | 07:33 - 00:33 | 60 |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 101 (fra Forus Øst), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 101 (Tau) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
101 linje buss billettpris
Kolumbus 101 (Tau) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
101 (Kolumbus)
Det første stoppet på 101 buss ruten er Forus Øst og siste stopp er Tau Kai. 101 (Tau) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 101 har 29 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 18 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 101 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 101 buss til å ta med på reisen.
Linje 101 sanntid buss tracker
Spor linje 101 (Tau) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 101 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 101, i Norge
101 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK6020 - Ølen vgs. - Ropeid kai/ Timeplan
- 83 - Østebrød sør - Egersund bussterminal/ Timeplan
- 50 - Lyefjell - Bryne stasjon/ Timeplan
- X74 - Kvadrat - Austbøveien/ Timeplan
- SK4913 - Sandve sør - Skudeneshavn/ Timeplan
- 14 - Stokka kirke - Olav Vs gate/ Timeplan
- 47 - Sandnes bussterminal Ruten - Lauvvik kai/ Timeplan
- SK0301 - Grannes skole - Professor Olav Hanssens vei/ Timeplan
- SK6028 - Frøland - Skjold skule/ Timeplan
- N281 - Strandgata terminal - Bleikemyr/ Timeplan
- SK2201 - Kydland - Opstad Kongeparken/ Timeplan
- SK4646 - Garhaug snuplass - Vardafjellhallen/ Timeplan
- 231 - Bytunet - Kvalsvik/ Timeplan
- SK2202 - Nordås - Opstad Kongeparken/ Timeplan
- SK0223 - Sandnes International School - Kommandantveien/ Timeplan
- SK6018 - Vikedal - Skipavåg/ Timeplan
- SK2004 - Skjæveland bru - Bore skule/ Timeplan
- SK0220 - Gjesteland - Lauvvik kai/ Timeplan
- SK4643 - Tysværvåg barne- og ungdomsskule - Holå/ Timeplan
- N96 - Sandnes bussterminal Ruten - Breivik/ Timeplan