SK2100 - Figgjo Via Kvernaland-Ålgård Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Bryne Stasjon | 15:35 |
Time Rådhus | 15:35 |
Bryne Brannstasjon | 15:36 |
Rosselandsvegen | 15:38 |
Vassbø | 15:39 |
Norheimskrossen | 15:42 |
Serigstad | 15:43 |
Njåskogen | 15:46 |
Njågarden | 15:48 |
Njå Sør | 15:49 |
Njå Nord | 15:50 |
Kvednalandsbakken | 15:52 |
Fjermestadvegen | 15:54 |
Fjellbekkvegen | 15:55 |
Håholen | 15:56 |
Kalvahagen | 15:57 |
Ungdomsvegen | 15:58 |
Gåsevikvegen | 15:59 |
Risbakken | 16:00 |
Kvernaland Sentrum | 16:02 |
Frøylandshallen | 16:03 |
Kilehaugen | 16:03 |
Grensevegen | 16:04 |
Elvebakken | 16:05 |
Knausen | 16:06 |
Fjermestad | 16:10 |
Høga Håland | 16:12 |
Skokkabakken | 16:14 |
Stasjonen Ålgård | 16:16 |
Holmaveien | 16:17 |
Skogveien | 16:18 |
Opstad Kongeparken | 16:19 |
Rossåsen | 16:21 |
Storeholen | 16:22 |
Kvednaholen | 16:23 |
Figvedveien | 16:24 |
Figgenveien | 16:24 |
Sandnes International School | 16:25 |
Figgjohuset | 16:26 |
Kolumbus Bus timeplan - SK2100 (Figgjo Via Kvernaland-Ålgård)
Kolumbus Bus timeplan for SK2100 ruten, Figgjo Via Kvernaland-Ålgård, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bryne Stasjon til Figgjohuset stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.