קו 104
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 104 של דן (Dan) - רמת גן←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 104 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 104 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 104 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (37 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
ביה''ח תל השומר
בית החולים תל השומר/גריאטריה
בית החולים תל השומר/מחלקת עיניים
בית החולים תל השומר/אונקולוגיה
ביה''ח תל השומר
בית החולים תל השומר/ילדים
ביה''ח תל השומר/מיון
דרך שיבא/עמק האלה
רמת אפעל/דרך שיבא
מסוף אלוף שדה
אלוף שדה/הירדן
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
עודד/אלוף דוד
דרך הטייסים/עודד
פארק וולפסון/דרך הטייסים
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
לה גוורדיה/דרך הטייסים
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
ביה''ס ניב/יצחק שדה
יגאל אלון/הפלמ''ח
היכל הספורט/יגאל אלון
יגאל אלון/לה גווארדייה
יגאל אלון/שד' החי''ל
יגאל אלון/ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
ת.רכבת ההגנה
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
דרך שלמה/שד' הר ציון
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך בגין/אלנבי
ת.רק''ל אלנבי
אלנבי/אחד העם
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 104
מתי מתחיל לפעול קו 104?
קו 104 מתחיל לפעול ב-00:10 בשני, שלישי, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 104 מפסיק לעבוד?
קו 104 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 104?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 104 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 104 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 104 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 104
קו 104 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:35 | 13 - 30 |
ב׳ | 00:10 - 23:35 | 12 - 22 |
ג׳ | 00:10 - 23:35 | 12 - 22 |
ד׳ | 00:10 - 23:35 | 12 - 22 |
ה׳ | 05:10 - 23:35 | 12 - 25 |
ו׳ | 00:10 - 15:15 | 15 - 20 |
ש׳ | 17:45 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל104 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 104 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 104
תעריף הנסיעה ב104 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
104 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 104 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 104 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 104. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 104.
מעקב אחר קו האוטובוס 104 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 104 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 104 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 104 ב-ישראל
104 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-25
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 935 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->הרב שך/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-235
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254
- 52 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20
- 161 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-11
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20