139 Linje
Lillesand-Høvåg-Kristiansand
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 139 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
139 buss (Høvåg) har 45 stopp som går fra Kristiansand Rutebilstasjon og slutter på Høvågkrysset.
139 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 18:05. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 139 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Høvåg (45 stopp)
Kristiansand Rutebilstasjon
Henrik Wergelands Gate
Tinghuset
Kvadraturen Videregående Skole
Lund Torv
Østerveien
Oddemarka
Universitetet
Prestebekken
Bjørndalssletta
Vollevannet
Vige
Rona
Rona Senter
Høvågveien/Dvergsnesveien
Sommerro
Sukkestølkrysset
Frikstad Skillevei
Bjørnestad
Drangekrysset
Drange
Skarpemyra
Drangeskauen
Bronseplassen
Vesterhusskauen
Randvig
Vesterhus Øvre
Vesterhus
Grundebuveien
Kvåse
Hundstangen
Eidjord Vest
Eidjord Øst
Opsengveien
Indre Årsnes
Hestehagen
Høvåg Skole
Hestehagen
Indre Årsnes
Indre Årsnes Øst
Smieveien
Naudesund
Naudodden
Kjerkekilåsen
Høvågkrysset
139 FAQ
Når begynner 139 buss å operere?
139 buss starter å operere klokken 18:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 139 buss å gå?
139 buss slutter å operere klokken 18:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 139 buss?
Når kommer Lillesand-Høvåg-Kristiansand buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lillesand-Høvåg-Kristiansand buss som er nærmest din plassering.
Er det en 139 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 139 buss stopp.
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 139 (fra Kristiansand Rutebilstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 139 (Høvåg) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
139 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 139 (Høvåg) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
139 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 139 buss ruten er Kristiansand Rutebilstasjon og siste stopp er Høvågkrysset. 139 (Høvåg) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 139 har 45 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 60 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 139 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 139 buss til å ta med på reisen.
Linje 139 sanntid buss tracker
Spor linje 139 (Høvåg) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 139 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 139, i Norge
139 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 133 - Birkeland-Lillesand/ Timeplan
- 251 - Flekkefjord - Kvinesdal/ Timeplan
- 204 - Taxus Mandal/ Timeplan
- 230 - Farsund-Borhaug/ Timeplan
- 457 - Liknes - Knaben/ Timeplan
- 200 - Kristiansand-Mandal-Farsund/ Timeplan
- 2119 - Andøya - Sjøstrand skole/ Timeplan
- 206 - Mandal-Håland-Hesland/ Timeplan
- 155 - Tvedestrand-Vegårshei/ Timeplan
- 1970 - Skulebussar Evje og Hornnes/ Timeplan
- 212 - Holum sk-Gjervollstad-Skadberg/ Timeplan
- N101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad S/N/ Timeplan
- 2175 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 261 - Flekkefjord - Hidra/ Timeplan
- 412 - Feda - Farsund/ Timeplan
- M2 - Hånes - Voiebyen/ Timeplan
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 2210 - Skolebusser Vennesla vgs/ Timeplan
- 1977 - Skulebussar Valle kommune/ Timeplan
- 101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad N/S/ Timeplan