קו 15
האומן/ברעם←האומן/ברעם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) הוא קו מעגלי בעל 48 תחנות, שיוצא מ האומן/ברעם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האומן/ברעם←האומן/ברעם (48 תחנות)
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
הסדנא/פייר קניג
יד חרוצים/התנופה
יד חרוצים/פועלי צדק
פועלי צדק
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/חלץ
צומת אורנים/פייר קניג
בן זכאי/פייר קניג
בן זכאי/בן גמלא
בן זכאי/דוסתאי
בן זכאי/בן בבא
בני בתירא/בן זכאי
חוות הנוער הציוני/ש''י עגנון
ש''י עגנון/קצנלסון
טשרניחובסקי/פיכמן
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/הרצוג
שד' הזז/הרצוג
בן צבי/רופין
שדרות יצחק בן צבי/בצלאל
שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך
שדרות שז''ר/בנייני האומה
ביטוח לאומי
גשר המיתרים/שד' הרצל
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך
שדרות יצחק בן צבי/בצלאל
עמק המצלבה/שד' הזז
שד' הזז/הרצוג
טשרניחובסקי/הרצוג
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/פיכמן
ש''י עגנון/קצנלסון
חוות הנוער הציוני\ש''י עגנון
בני בתירא/בן זכאי
בן זכאי/בן בבא
בן זכאי/דוסתאי
בן זכאי/בן גמלא
בן זכאי/פייר קניג
צומת אורנים/פייר קניג
פייר קניג/חלץ
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/צרת
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-17:10 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו האומן/ברעם←האומן/ברעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האומן/ברעם←האומן/ברעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האומן/ברעם←האומן/ברעם (האומן/ברעם←האומן/ברעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ב׳ | 05:10 - 23:45 | 6 - 12 |
ג׳ | 00:20 - 23:45 | 10 - 12 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ו׳ | 00:00 - 17:10 | 10 |
ש׳ | 21:00 - 23:50 | 10 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ האומן/ברעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
15 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 15 היא האומן/ברעם והתחנה האחרונה היא האומן/ברעם.
קו 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים