158 Linje
Arendal-Holt-Tvedestrand
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 158 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
158 buss (Arendal Via Holt) har 38 stopp som går fra Bergsmyr og slutter på Arendal Bussterminal.
Velg hvilken som helst 158 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Arendal Via Holt (38 stopp)
Bergsmyr
Fjærkleivene
Strandhagen
Tvedestrand Øvre Torv
Vestervei
Tvedestrand Vgs.
Gladstadtjenn
Grenstøl Bussterminal
Fiansvingen
Langtveitveien
Holt Bedehus
Goderstad
Hesthag
Skålandsveien
Jorstad
Haslestad
Landbø
Voie
Dalbu
Moen
Heimtun
Brekka
Brekkenes
Skjulestad
Holtebekk
Dalen
Engelstjønnveien
Nesheim Skole Snuplass
Bjornesveien
Longum
Longum Vest
Longumkilen
Ytre Longum
Harebakken Senter
Museet
Blødekjær
Tinghuset
Arendal Bussterminal
158 FAQ
Når begynner 158 buss å operere?
158 buss starter å operere klokken 10:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 158 buss å gå?
158 buss slutter å operere klokken 15:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 158 buss?
Når kommer Arendal-Holt-Tvedestrand buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Arendal-Holt-Tvedestrand buss som er nærmest din plassering.
Er det en 158 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 158 buss stopp.
158 buss Rutetabell
158 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 10:30 - 15:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 10:30 - 15:30 | 300 |
ti. | 10:30 - 15:30 | 300 |
on. | 10:30 - 15:30 | 300 |
to. | 10:30 - 15:30 | 300 |
fr. | 10:30 - 15:30 | 300 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 158 (fra Bergsmyr), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 158 (Arendal Via Holt) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
158 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 158 (Arendal Via Holt) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
158 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 158 buss ruten er Bergsmyr og siste stopp er Arendal Bussterminal. 158 (Arendal Via Holt) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 158 har 38 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 60 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 158 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 158 buss til å ta med på reisen.
Linje 158 sanntid buss tracker
Spor linje 158 (Arendal Via Holt) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 158 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 158, i Norge
158 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 1933 - Skolebusser Birkeland/Herefoss/ Timeplan
- 232 - Rørdal - Dragedal - Lyngdal/ Timeplan
- 2256 - Kvadraturen - Vennesla vgs/ Timeplan
- 203 - Mandal-Vigeland-Lindesnes/ Timeplan
- 209 - Furulunden-Skjebstad-Øvrebyen/ Timeplan
- 589T - Gangdalen-Kristiansand/ Timeplan
- 56 - Rona - Odderhei/ Timeplan
- 201 - Mandal-Vigeland-Audnedal/ Timeplan
- 205 - Mandal-Tregde-Harkmark/ Timeplan
- 223 - Byremo-Selandsdalen-Sveindal/ Timeplan
- 250 - Flekkefjord - Lyngdal/ Timeplan
- 141 - Feviktoppen-Haugenes/ Timeplan
- 215 - Mandal-Harkmark-Dal/ Timeplan
- 233 - Lyngdal-snartemo/ Timeplan
- 2106 - Kvarstein skole/ Timeplan
- 1966 - Skolebusser Gjerstad/ Timeplan
- 2116 - Hellemyr - Grim skole/ Timeplan
- 15 - Tinnheia - Lund - UiA/ Timeplan
- 163 - Risør-Krana/ Timeplan
- 1946 - Skolebusser Fjære og Fevik/ Timeplan