46 Linje
Kristiansand - Finsland
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 46 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
46 buss (Finsland) har 38 stopp som går fra Nodeland Stasjon og slutter på Finsland Skole.
Velg hvilken som helst 46 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Finsland (38 stopp)
Nodeland Stasjon
Skinnarsmoen Nedre
Skinnarsmoen Øvre
Hortemo Nedre
Hortemo
Hortemotun
Hortemo Øvre
Gjervoldstad
Utkjerr
Songdalsvegen 267
Eidsåvegen
Lagmannsbakken
Stokkelandsmoen
Songdalsvegen 335
Stokkeland Bedehus
Stokkelandsvegen
Stokkeland Snuplass
Songdalsvegen 376
Underåsen
Stallemokrysset
Gumpen Vestre Fidje
Vestre Fidje
Tjønna Vestre Fidje
Grødal
Stubstad
Eikeland
Røysland
Røysland Nord
Vatnelivegen
Askekjerran
Kilen
Svingtjønn Kilen
Finsland Bedehus
Fjellskår
Brandsvoll
Solås
Borvannet
Finsland Skole
46 FAQ
Når begynner 46 buss å operere?
46 buss starter å operere klokken 06:04 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 46 buss å gå?
46 buss slutter å operere klokken 17:33 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 46 buss?
Når kommer Kristiansand - Finsland Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kristiansand - Finsland Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Agder Kollektivtrafikk AS 46 buss linjen i/på Første mai?
46 busss driftstider i/på Første mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 46 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 46 buss stopp.
46 buss Rutetabell
46 buss rute opererer på mandag, tirsdag, torsdag, fredag. Normale opereringstider: 06:04 - 17:33
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:04 - 17:33 | 60 |
ti. | 06:04 - 17:33 | 60 |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 06:04 - 17:33 | 60 |
fr. | 06:04 - 17:33 | 60 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 46 (fra Nodeland Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 46 (Finsland) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
46 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 46 (Finsland) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
46 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 46 buss ruten er Nodeland Stasjon og siste stopp er Finsland Skole. 46 (Finsland) opererer mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 46 har 38 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 15 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 46 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 46 buss til å ta med på reisen.
Linje 46 sanntid Buss tracker
Spor linje 46 (Finsland) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 46 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 46, i Norge
46 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 2118 - Bråvann - Voiebyen skole/ Timeplan
- 2265 - Skoleruter Flekkefjord/ Timeplan
- 1972 - Skulebussar Setesdal vgs
- 2101 - Vestbygda/Kile - Eikeland/ Timeplan
- 2180 - Tangvall - Birkelid/ Timeplan
- 253 - Liknes - Kvinlog/ Timeplan
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 212 - Holum sk-Gjervollstad-Skadberg/ Timeplan
- 882T - Kvineshei-Opofte-Feda-Liknes/ Timeplan
- 262 - Flekkefjord - Åna Sira/ Timeplan
- 207 - Mandal-Hogganvik/ Timeplan
- 156 - Åmli-Tvedestrand/ Timeplan
- 151 - Tvedestrand-Staubø-Saltrød/ Timeplan
- 240 - Skoleruter Hægebostad/ Timeplan
- 233 - Lyngdal-snartemo/ Timeplan
- 31 - Kvadraturen - Sødal -Vennesla/ Timeplan
- 101 - Eydehavn - Arendal - Grimstad/ Timeplan
- 2174 - Amfenes - Lunde
- N45 - Nattbuss Songdalen/ Timeplan
- 205 - Mandal-Tregde-Harkmark/ Timeplan