160 Linje
Kolsås
Ruter
Ruter 160 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
160 buss (Kolsås) har 9 stopp som går fra Makedonien og slutter på Kolsås.
160 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 00:26. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Velg hvilken som helst 160 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kolsås (9 stopp)
Makedonien
Bergerstien
Saubakken
Otto Rykkinds Vei
Eineåsen
Skytten
Rykkinn Senter
Bryn Kirke
Kolsås
160 FAQ
Når begynner 160 buss å operere?
160 buss starter å operere klokken 00:26 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 160 buss å gå?
160 buss slutter å operere klokken 00:26 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 160 buss?
Når kommer Kolsås Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kolsås Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 160 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
160 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 160 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 160 buss stopp.
160 buss Rutetabell
160 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 00:26
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 00:26 | Engangstur |
ti. | 00:26 | Engangstur |
on. | 00:26 | Engangstur |
to. | 00:26 | Engangstur |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 160 (fra Makedonien), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 160 (Kolsås) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
160 linje buss billettpris
Ruter 160 (Kolsås) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
160 (Ruter)
Det første stoppet på 160 buss ruten er Makedonien og siste stopp er Kolsås. 160 (Kolsås) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 160 har 9 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 10 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 160 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 160 buss til å ta med på reisen.
Linje 160 sanntid Buss tracker
Spor linje 160 (Kolsås) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 160 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 160, i Norge
160 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 37 - Nydalen T - Helsfyr/ Timeplan
- 546 - Sonsveien st. - Deør - Son - Deør - Sonsveien st.
- 3534 - Stokker - Løkendalen/ Timeplan
- 3073 - Vallerudtoppen - Skåreråsen - Ahus - Knatten
- 380 - Lillestrøm - Rv4 - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 580 - Kolbotn - Ski/ Timeplan
- 2172 - Basmo - Bråte - Løken - Fosser - Bjørkelangen/ Timeplan
- 2044 - Steinerskolen Hurum - Storsand sentrum - Sagene
- 385 - Nittedal stasjon - Olavsgaard - Ahus/ Timeplan
- 3331 - Holum skog - Li skole/ Timeplan
- 300 - Blystadlia - Ahus - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 68 - Helsfyr T - Grorud T via Alfaset/ Timeplan
- 73 - Holmlia stasjon - Brenna/ Timeplan
- 87 - Hauketo stasjon - Kolbotn/ Timeplan
- 3571 - Veståsen - Ask - Kløfta - Jessheim/ Timeplan
- 400E - Eltonåsen - Oslo Ekspress
- 367 - Sørum sør/øst/ Timeplan
- 505E - Skorkeberg - Oslo
- 1533 - Tomter - Klommestein - Heer/ Timeplan
- 240N - Sandvika - Tanum - Skui