1939 Linje
Skolebusser Lillesand og Høvåg
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 1939 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1939 buss (Brekkestø) har 24 stopp som går fra Borkedalen Skole og slutter på Brekkestø.
1939 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:25. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 1939 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Brekkestø (24 stopp)
Borkedalen Skole
Møglestu
Vardåsen
Lillesand Viadukten
Lillesand Borkedalen
Sekkebekk
Sangereidåsen
Justøykrysset
Skalle
Grønnviga
Justøybroa
Sundet
Espevigveien
Østerøya
Tangvigveien
Mæbø Øst
Mæbø
Mæbø Vest
Justøy Skole
Berge
Justøy Kapell
Brekkhaug
Stuttiveien
Brekkestø
1939 FAQ
Når begynner 1939 buss å operere?
1939 buss starter å operere klokken 12:05 på onsdag.
Når slutter 1939 buss å gå?
1939 buss slutter å operere klokken 12:05 på onsdag.
Når ankommer 1939 buss?
Når kommer Skolebusser Lillesand og Høvåg buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skolebusser Lillesand og Høvåg buss som er nærmest din plassering.
Er det en 1939 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1939 buss stopp.
1939 buss Rutetabell
1939 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:25 | Engangstur |
ti. | 14:25 | Engangstur |
on. | 12:05 | Engangstur |
to. | 14:25 | Engangstur |
fr. | 14:35 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1939 (fra Borkedalen Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1939 (Brekkestø) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
1939 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 1939 (Brekkestø) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
1939 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 1939 buss ruten er Borkedalen Skole og siste stopp er Brekkestø. 1939 (Brekkestø) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 1939 har 24 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 29 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1939 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1939 buss til å ta med på reisen.
Linje 1939 sanntid buss tracker
Spor linje 1939 (Brekkestø) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1939 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 1939, i Norge
1939 - Alternative Veibeskrivelser
- 1939 - Møglestu / Timeplan
- 1939 - Høvåg Skole / Timeplan
- 1939 - Østre Vallesverd / Timeplan
- 1939 - Eikeland / Timeplan
- 1939 - Kjøbmannsvig - Steindal Via Krossen - Vallesverdmyra / Timeplan
- 1939 - Brekkestø - Østre Vallesverd / Timeplan
- 1939 - Vatne / Timeplan
- 1939 - Møglestu Via Lillesand Sentrum / Timeplan
- 1939 - Tingsaker / Timeplan
- 1939 - Vatne - Eikeland / Timeplan
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 884 - Flekkefjord - Gyland - Tonstad/ Timeplan
- 1943 - Skolebusser Landvik/Grimstad/ Timeplan
- 105 - Arendal-Froland/ Timeplan
- 57 - Lokalbuss Flekkerøy/ Timeplan
- 2174 - Amfenes - Lunde/ Timeplan
- 36 - Kristiansand - Grødum/ Timeplan
- 2176 - Rosseland - Tunnballen skole/ Timeplan
- 32 - Kvadraturen - Høietun/ Timeplan
- 589T - Gangdalen-Kristiansand/ Timeplan
- 587T - Tveit-Sørlandsparken-Kr.sand/ Timeplan
- 242 - Skeie-Snartemo/ Timeplan
- 2125 - Slettheia - Karuss/ Timeplan
- 1924 - Skolebusser Hisøy og Nedenes/ Timeplan
- 1926 - Skolebusser Froland og Mykland/ Timeplan
- 411 - Lyngdal - Bryggeså/ Timeplan
- 227 - Vanse-Farsund-Åpta-Kvinesdal/ Timeplan
- 146 - Grimstad-Rykene-Froland/ Timeplan
- 241 - Byremo-Eiken-Rossevatn/ Timeplan
- 2271 - Ådneram - Sinnes/ Timeplan
- 163 - Risør-Krana/ Timeplan