201 Linje
Grillstadkleiva Via Værestrøa
AtB
AtB 201 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
201 buss (Grillstadkleiva Via Værestrøa) har 15 stopp som går fra Markaplassen Skole og slutter på Grilstadkleiva.
201 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:10. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag.
Velg hvilken som helst 201 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Grillstadkleiva Via Værestrøa (15 stopp)
Markaplassen Skole
Vikåsen Skole
Dolpa
Væresletta
Være Østre
Væresbakken
Værestrøa
Klokkerplassen
Engstrømbakken
Nedre Humlehaugen Øst
Nedre Humlehaugen Vest
Ranheim
Ranheim Idrettsplass
Anders Søyseths Veg
Grilstadkleiva
201 FAQ
Når begynner 201 buss å operere?
201 buss starter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 201 buss å gå?
201 buss slutter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 201 buss?
Når kommer Grillstadkleiva Via Værestrøa Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Grillstadkleiva Via Værestrøa Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 201 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
201 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 201 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 201 buss stopp.
201 buss Rutetabell
201 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 14:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:10 | Engangstur |
ti. | 14:10 | Engangstur |
on. | 14:10 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 201 (fra Markaplassen Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 201 (Grillstadkleiva Via Værestrøa) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
201 linje buss billettpris
AtB 201 (Grillstadkleiva Via Værestrøa) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
201 (AtB)
Det første stoppet på 201 buss ruten er Markaplassen Skole og siste stopp er Grilstadkleiva. 201 (Grillstadkleiva Via Værestrøa) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 201 har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 18 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 201 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 201 buss til å ta med på reisen.
Linje 201 sanntid Buss tracker
Spor linje 201 (Grillstadkleiva Via Værestrøa) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 201 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 201, i Norge
201 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 630 - Vanvikan - Follafoss - Steinkj/ Timeplan
- 311 - Stjørdal - Trondheim/ Timeplan
- 51 - Sandmoen - Tillerringen - Kroppa
- 209 - Spongdal- Hangeråsen- Rye- Spo/ Timeplan
- 7604 - Storval - Bjørndalen - Fikkan/ Timeplan
- 5606 - Garli - Berkåk/ Timeplan
- 72 - Tiller- Sandmoen- Klæbu/ Timeplan
- 113 - Nattbuss Moholt/Brøset/ Timeplan
- 203 - Muruvik- Hommelvik/ Timeplan
- 722 - Straumen - Steinkjer/ Timeplan
- 781 - Namsos - Bangsund/ Timeplan
- 7424 - Åsenfjorden - Åsen/ Timeplan
- 5004 - Klett - Melhus - Støren/ Timeplan
- 761 - Kolvereid - Gutvik/ Timeplan
- 74 - Lerkendal-Bratsberg-Flatjord/ Timeplan
- 7324 - Malm skole - Holden/ Timeplan
- 7709 - Stjørdal - Eidum - Hegra - Ingstadnesset/ Timeplan
- 5505 - Åsly skole - Stadsbygd - Vikan/ Timeplan
- 7903 - Solem - Klabbdal - OBUS/ Timeplan
- 5551 - Elveng - Bjugn - Grøtan veg/ Timeplan