781 Linje
Namsos - Bangsund
AtB
AtB 781 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
781 buss (Namsos Skysstasjon) har 30 stopp som går fra Strømbrua og slutter på Namsos Skysstasjon.
781 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:17. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 781 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Namsos Skysstasjon (30 stopp)
Strømbrua
Bangsund Vegdele
Bangsund Skole
Ner-Bangsund
Bangsund Skole
Gravgården
Kvernhusdalen
Selnes Vegdele
Pettermoen
Klinga Vegdele
Myrvang
Mastin
Grønlihøgda
Sævik Søndre
Sævik Nordre
Storvikmyra
Spillumshøgda
Spillum Vegdele
Skogmohøgda
Spillumstranda
Industrivegen
Lauvhammer
Hylla
Namsoshallen
Prix Østbyen
Namdalsvegen
Snippen
Sykehuset Namsos
Namsos Storsenter
Namsos Skysstasjon
781 FAQ
Når begynner 781 buss å operere?
781 buss starter å operere klokken 06:17 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 781 buss å gå?
781 buss slutter å operere klokken 06:17 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 781 buss?
Når kommer Namsos - Bangsund buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Namsos - Bangsund buss som er nærmest din plassering.
Er det en 781 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 781 buss stopp.
781 buss Rutetabell
781 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:17
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:17 | Engangstur |
ti. | 06:17 | Engangstur |
on. | 06:17 | Engangstur |
to. | 06:17 | Engangstur |
fr. | 06:17 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 781 (fra Strømbrua), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 781 (Namsos Skysstasjon) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
781 linje buss billettpris
AtB 781 (Namsos Skysstasjon) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
781 (AtB)
Det første stoppet på 781 buss ruten er Strømbrua og siste stopp er Namsos Skysstasjon. 781 (Namsos Skysstasjon) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 781 har 30 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 39 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 781 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 781 buss til å ta med på reisen.
Linje 781 sanntid buss tracker
Spor linje 781 (Namsos Skysstasjon) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 781 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 781, i Norge
AtB linjer i Norge
- 421 - Orkanger - Lensvik - Valset/ Timeplan
- 77 - Heimdal- Klett- Spongdal/ Timeplan
- 5301 - Selbu - Selbustrand - Dambekken/ Timeplan
- 7105 - Murumoen - Sandvika/ Timeplan
- 7110 - Devika - Røyrvik/ Timeplan
- 87 - Hofstad - Melhus skysstasjon/ Timeplan
- 5556 - Sandstad - Nes - Bjugn/ Timeplan
- 25 - Vikåsen- Strindheim- Singsaker/ Timeplan
- 7208 - Trøakorsen > Vist > Oppvekstsenter Vest/ Timeplan
- 7417 - Skogn - Holte - Hotran/ Timeplan
- 515 - Ilhaugen - Buvika/ Timeplan
- 310 - Trondheim - Orkanger - Fannrem/ Timeplan
- 4101 - Nattbuss Trondheim - Orkanger/ Timeplan
- 7504 - Ravlo - Verdalsøra barne skole/ Timeplan
- 7327 - Agle - Snåsa/ Timeplan
- 208 - Rye- Flakk- Rye skole / Spongd/ Timeplan
- 7901 - Solstad - OBUS - Hunn skole/ Timeplan
- 7330 - Holsing - Breide/ Timeplan
- 5604 - Groegga - Storås - Dombu - Mel/ Timeplan
- 5008 - Flå - Finnaunet/ Timeplan