2047 Linje
Verket - Mølleveien -Folkestad skole -Sætre
Ruter
Ruter 2047 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
2047 buss (Folkestad Skole) har 22 stopp som går fra Verket Ferjekai og slutter på Folkestad Skole.
Velg hvilken som helst 2047 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Folkestad Skole (22 stopp)
Verket Ferjekai
Fjordhuset
Bogen
Bråtakroken
Bråtan
Hurum Kirke
Åsheim Bussterminal
Andreas Mørchs Vei
Langelien
Killingstad
Nepebråtan
Møllatoppen
Mølla
Rødby
Bjørnson
Stokkergården
Dalenveien
Holtvedtveien
Lærum
Liltvet
Kana
Folkestad Skole
2047 FAQ
Når begynner 2047 buss å operere?
2047 buss starter å operere klokken 07:27 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 2047 buss å gå?
2047 buss slutter å operere klokken 07:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 2047 buss?
Når kommer Verket - Mølleveien -Folkestad skole -Sætre buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Verket - Mølleveien -Folkestad skole -Sætre buss som er nærmest din plassering.
Er det en 2047 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 2047 buss stopp.
2047 buss Rutetabell
2047 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:27 - 07:28
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:27 - 07:28 | 1 |
ti. | 07:27 - 07:28 | 1 |
on. | 07:27 - 07:28 | 1 |
to. | 07:27 - 07:28 | 1 |
fr. | 07:27 - 07:28 | 1 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 2047 (fra Verket Ferjekai), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 2047 (Folkestad Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
2047 linje buss billettpris
Ruter 2047 (Folkestad Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
2047 (Ruter)
Det første stoppet på 2047 buss ruten er Verket Ferjekai og siste stopp er Folkestad Skole. 2047 (Folkestad Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 2047 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 33 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 2047 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 2047 buss til å ta med på reisen.
Linje 2047 sanntid buss tracker
Spor linje 2047 (Folkestad Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 2047 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 2047, i Norge
2047 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 3073 - Vallerudtoppen - Skåreråsen - Ahus - Knatten/ Timeplan
- 62 - Grorud T - Ammerud ring/ Timeplan
- 2639 - Vardefjellet - Frogner skole/ Timeplan
- 2177 - Harkerud - Sørumsand - Bjørkelangen/ Timeplan
- 3639 - Herbergåsen - Skogbygda - Vormsund/ Timeplan
- 413 - Bestilling Nannestad/ Timeplan
- 296 - Asker - Heggedal - Torp - Rortunet/ Timeplan
- 2150 - Sollum - Fylkesdele - Bråte skole/ Timeplan
- 3533 - Lundsletta - Borgen - Jessheim/ Timeplan
- 440 - Fenstad/Nordkisa - Oslo lufthavn/ Timeplan
- 3644 - Fuglefjellet - Hvam - Neskollen/ Timeplan
- 73 - Holmlia stasjon - Brenna/ Timeplan
- 290 - Asker - Blakstad/ Timeplan
- 530 - Pepperstad - Vestby stasjon/ Timeplan
- 5N - Jernbanetorget - Vestli T/ Timeplan
- 535 - Kroer - Ås stasjon/ Timeplan
- 3686 - Runni - Tomteråsen/ Neskollen - Rånåsfoss/ Timeplan
- 3780 - Eidsvoll - Bårlidalen - Neskollen/ Timeplan
- 2933 - Ytre Enebakk skole/ Timeplan
- 81X - Buss for tog Oslo S - Kolbotn/ Timeplan